WhatsApp vylepší hlasové zprávy. Co chystá?

WhatsApp hlasové zprávy

Vývojáři aplikace WhatsApp poslední dobou sypou z rukávu jednu novou funkci za druhou. Novinek se teď dočkají i hlasové zprávy. Pokud tuto funkci používáte rádi a často, tak vás novinka možná potěší. Jakou novinku chystají vývojáři aplikace WhatsApp pro hlasové zprávy?

WhatsApp nedávno ztratil důvěru mnoha uživatelů kvůli úplnému propojení s Facebookem. Jeho vývojáři teď dělají vše, proto aby jim uživatelé neutíkali ke konkurenci. Aplikace nabízející větší soukromí jako například Signal jsou na velkém vzestupu. Vývojáři WhatsAppu proto chrlí mnoho nových funkcí a vylepšení. Nedávno jsme se dověděli o připravované možnosti smazat fotku po odeslání zprávy nebo připravovaných větších možnostech zabezpečení pro historii zpráv.

Signal Private Messenger
Signal Private Messenger

Podle nejnovějších informací teď přijde novinka i do funkce hlasové zprávy. V poslední verzi aplikace jsou zatím skryté možnosti pro zrychlení přehrávání hlasové zprávy. Půjde prý přepínat mezi rychlostí přehrávání 1.0x, 1.5x, a 2.0x. Zdá se, že WhatsApp se zatím nechystá nabídnou možnost zpomalení přehrávání. Zatím není přesně jasné, kdy bude novinka dostupná pro uživatele.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jak často používáte hlasové zprávy v aplikaci WhatsApp?

Zdroj: phonearena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)