Do WhatsAppu konečně zamířila jedna z nejžádanějších funkcí

WhatsApp aplikace více účtů více čísel

Uživatelé populární chatovací aplikace WhatsApp se dočkali oficiálního zavedení další velmi žádané funkce. Několik měsíců poté, co oblíbený kecálek začal umožňovat přihlášení k jednomu účtu na více zařízeních současně, přibývá také možnost mít více účtů v rámci jedné aplikace. Jak před pár hodinami prozradil přímo i Mark Zuckerberg, v aplikaci jde přepínat mezi dvěma telefonními čísly.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

„Stačí jen přejít do nastavení aplikace WhatsApp, kliknout na šipku vedle svého jména a pak na „Přidat účet“. Na každém účtu si můžete zvlášť nastavit soukromí a oznámení,“ napovídá čerstvě přidaný český článek na blogu WhatsAppu.

WhatsApp aplikace více účtů najednou banner

Mít dva WhatsApp účty v jednom telefonu, například jeden soukromý a jeden firemní na základě dvou SIM karet, ani doposud nebylo úplně nemožné. Bylo k tomu však potřeba využít duální aplikaci či řešení založené na další službě. Před aplikacemi třetích stran však varují jak vývojáři originálního WhatsAppu, tak i bezpečnostní experti. Často byly útočištěm hackerských útoků.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Už vám tato novinka funguje?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)