Přenos WhatsApp historie z iOS na Android exkluzivně zavede Samsung

WhatsApp iOS Android historie Samsung

Ve spojitosti s populární komunikační aplikací WhatsApp už se nějakou dobu mluví o tom, že konečně zavede možnost přenosu kompletní historie ze systému iOS na Android či naopak. Pro službu, která si dává záležet na šifrování a ochraně odesílaného či přijímaného obsahu, je něco takového pochopitelně výzvou. Nicméně už bylo oficiálně potvrzeno, že se na tuto novou funkci máme těšit. Informace opakovaně zazněla i při nedávné prezentaci nových Samsung mobilů, které se současně exkluzivně stávají prvními podporovanými Android zařízeními s touto možností.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Provozovatelé WhatsAppu během Galaxy Unpacked oznámili, že přenos historie mezi přístroji se systémy iOS a Android bude v první fázi doménu Samsung telefonů s operačním systémem Android 10 a novějším. Časem to bude umožněno i dalším značkám, nicméně termín úplně jasný není. Při přesouvání s sebou aplikace dokáže vzít nejen texty, ale také fotky, videa a hlasové nahrávky. Po plošném zavedení konečně zmizí jedna z nepříjemností, která souvisela s přechodem na jinou platformu.

Kolikrát už jste přesouvali WhatsApp historii?

Zdroj: engadget

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)