TOPlist

WhatsApp dostane skvělou AI novinku! Týká se úpravy obrázků

WhatsApp úprava fotek Ai
  • WhatsApp se brzy dočká nového užitečného tlačítka
  • Skrývat bude šikovné AI nástroje pro úpravu fotek
  • Poradí si se změnou pozadí nebo rozšířením obrázku

Celosvětově populární komunikátor WhatsApp neustále dostává nové funkce. Zatímco nedávno jsme vás informovali o vychytávce, která doslova mění způsob, jakým používáme hlasové zprávy, uznávaný dataminer AssembleDebug nyní objevil další AI novinku (informoval o tom prostřednictvím blogu TheSpAndroid), která by do aplikace snad mohla zamířit už brzy a souvisí s úpravou obrázků.

Jistě moc dobře víte, že při pokusu o odeslání snímku přes WhatsApp vám aplikace nabídne hned několik možností, jak jej poupravit. Můžete jej oříznout, kreslit do něj, obohatit jej o text anebo do něj vložit samolepku. S pomocí umělé inteligence hodlá Meta otevřít dveře ke komplexnějším úpravám.

WhatsApp AI úpravy obrázků
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Tlačítko s jiskrami, které AssembleDebug objevil v beta verzi 2.24.7.13, dává uživateli přístup ke třem různým nástrojům – Backdrop, Restyle a Expand. První zmíněný dokáže vyměnit pozadí na základě textového příkazu, zatímco druhý umí kompletně změnit styl celé fotografie. O třetí možnosti se dosud neslyšelo, avšak podle dataminera dovede obrázek rozšířit (v podstatě si domyslet jeho další části).

AssembleDebug poznamenává, že si zatím žádnou z funkcí nemohl vyzkoušet. Kdy se rozšíří k uživatelům a zda budou k dispozici i pro uživatele mimo Spojené státy, zatím není jasné.

Je WhatsApp vaším hlavním komunikátorem?

Zdroje: TheSpAndroid, Android Central, Forbes

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)