Menu

Mobilní hru Westworld již můžete zdarma stahovat: Vytvořte si vlastní zábavní park

Druhá série úspěšného seriálu Westworld se blíží do finále a doprovodí ji i mobilní hra se stejným názvem. Ta konečně dnešním dnem vychází a každý si tak může vytvořit vlastní zábavní park budoucnosti.

Westworld můžete stahovat na Android i iOS

Podle oficiálních informací hra vychází až za dva dny. Nicméně na některých trzích se dočkala předčasného vydání. Dobrou zprávou je, že Česko mezi nimi najdeme také. Hra je zdarma s mikrotransakcemi, které se můžou vyšplhat až do částky 2 699 Kč za položku.

A co ve hře vlastně děláte? Stavíte si a následně hlavně dohlížíte na vlastní zábavní park. Nejprve se musíte rozhodnout jaké budovy postavíte, následně je můžete vylepšovat a samozřejmě do nich odesíláte “výtvory”. Za hrou stojí studio Montreal Behaviour Interactive.

Zajímavé je to, že spolupracovali na tvorbě mobilní hry Fallout Shelter a pokud se podíváte na tyto dvě hry, tak vidíte, že jsou si hodně podobné. Dá se tak očekávat, že Westworld bude mít hodně podobné funkce s tím rozdílem, že zde nepřežíváte v pustině, ale řídíte park. Při spuštění je k dispozici celkem 170 výtvorů, které se dají vylepšovat. Každý přináší určité bonusy, které využijete při provozování parku.

Sledujete Westworld? Vyzkoušeli jste již mobilní hru?

Zdroj: droidgamers.com

 

Komentáře

Vml

Vláďa Mlázovský 2

20.6.2018 8:24

Seriál sledujeme s napětím a vysokými očekáváními. Hra je však zklamáním v podobě podobého pokusu jako onapříklad oživení legendy Roller Coaster Tycoon, které se na mobilu stalo jen manipulujícím Farmiwille.

Pokud vás z nějakého důvodu baví hrát budovatelské hry plmé mikrotrnsakcí, pak jste na správném místě.

Ze světa WestWorld by šlo udělat i AAA titul. Tohle je však jen obyčejná klikačka manipulující hráče do plateb, které nechtějí.

Zogoth

zogoth 7

20.6.2018 14:19

Absolutní zklamání. Přeskinovaný Fallout shelter plný nudy čekání a placení. Už jsem ho odinstaloval.

Martin Cerveny

22.6.2018 15:21

Ta hra vypadá hezky a prvních pár desítek minut zabaví. Jenže to je asi tak vše. Jde vlastně jen o klikačku vyžadující pozornost každých pár minut, která ale nemá hlubší smysl.

RSS (komentáře k článku)