TOPlist

Vodafone rozdává sluchátka za korunu. Kde je háček?

vodafone one sluchátka airflex 3 zdarma
  • Vodafone si přichystal pro zákazníky Vodafone One zajímavou akci
  • K jakémukoliv tarifu One můžete získat sluchátka AIrFlex 3 za 1 Kč
  • Akce platí do 25.2, nebo do vyprodání zásob

Tuzemský operátor Vodafone si pro nové zákazníky přichystal další akci. Prahnete-li po eSIM tarifu z nabídky Vodafone One, která funguje už od loňského června, můžete k němu nyní získat TWS sluchátka WG AirFlex 3 za 1 Kč. Akce může využít každý, po zakoupení předplatného vám operátor zašle e-mail s instrukcemi k vyzvednutí sluchátek.

Vodafone si připravil tarify One už v červnu 2023, v tuto chvíli jsou nabídce tři různé modely. Nutno uznat, že nejsou cenově zrovna nejvýhodnější a nejvíce je oceníte v případě, že potřebujete co nejrychleji neomezený tarif (typický příklad – vypadne vám doma internet/dojdou vám data a potřebujete okamžitě pracovat) nebo jste v Česku na dovolené a víte, že se za pár týdnů budete přemisťovat jinam.

  • Basic One s rychlostí 4 Mb/s za 697 Kč
  • Super One s rychlostí 20 Mb/s za 997 Kč
  • Premium One s neomezenou rychlostí za 1 307 Kč

Akce je platná od 8.2 až do 25.2, nebo do vyprodání zásob, aktivaci tarifu můžete provést v aplikaci Vodafone One na pár klepnutí, nebo také na vybraných červených prodejnách Václavské nám, Černý Most, Nový Smíchov – Lodička, Smíchov, Palladium, Chodov, Brno – Vaňkovka. Více k tarifům Vodafone One si můžete přečíst na oficiálním webu.

Vyzkoušeli jste službu Vodafone One?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)