TOPlist

Vnější displej Galaxy Z Flip5 si bude zajímavě rozumět s Google aplikacemi

Samsung Galaxy Z Flip5 vnější displej Google aplikace

Dost možná už v červenci se mimořádně dočkáme oficiálního představení dalších zařízení Samsung Galaxy, mezi kterými jistě nebudou chybět ani ohebné telefony Galaxy Z Flip5 a Galaxy Z Fold5. Jednou z nejzajímavějších změn u prvního jmenovaného má být podstatně zvětšený vnější displej. Spekulaci, že by měl být díky mnohem štědřejší velikosti o poznání praktičtější, nyní posiluje únik týkající se jeho „náplně“. V rámci spolupráce prý Google chystá pro tento displej na míru šité aplikace.

Pro porovnání: Vnější displej u zatím posledního Z Flipu má úhlopříčku 1,9 palce a jde o poměrně nevýrazný a ne úplně dobře využitelný pruh. Oproti tomu nový Z Flip5 má dostat na své „čelo“ 3,4palcový panel, který bude pokrývat téměř celou jednu polovinu složeného telefonu. A tento displej by měl údajně naplno využít minimálně tři Google aplikace, které pro něj budou přímo upravené. Má jít o Zprávy, Mapy a YouTube.

Majitelé tohoto mobilu tak pravděpodobně budou mít příležitost číst a psát zprávy, sledovat videa a sledovat navigační pokyny či hledat v mapě, aniž by museli zařízení rozevírat. Tento scénář je velmi pravděpodobný, neboť firmy Samsung a Google již exkluzivně spolupracují v mnoha oblastech. Patří mezi ně třeba i poupravený hodinkový Wear OS. Kromě zmíněných aplikací by podle dřívějších úniků měla vnější displej očekávaného Flipu plně využít třeba i Samsung klávesnice.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na pravděpodobný zvětšený vnější displej u nového Flipu?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)