Víme první: ČT4 Sport pro Android v pondělí (+screenshoty)

No Image-02

Po úspěchu aplikace ČT24 se již toto pondělí paleta aplikací České televize pro platformu Android rozroste o další přírůstek. Tentokrát si přijdou na své pasivní sportovci – novinka totiž bude propojena se sportovním kanálem ČT4.

Co ČT4 Sport pro Android přinese? V první řadě jsou to samozřejmě aktuální informace, které jsou pro větší přehlednost roztříděné do kategorií jako je fotbal, hokej, tenis, atletika, míčové sporty, motorismus a další. V každé kategorii jsou pak články seřazené od nejnovějšího, přičemž snadno odlišíte již přečtené od nepřečtených. Články je možné sdílet standardními systémovými prostředky (tedy posílat e-mailem, na Twitter, Facebook a další).

Chybět nebudou ani přímé přenosy, které, podobně jako živé vysílání ČT24, jsou zatím ve fázi betaverze. Jistě není těžké najít praktické využití – o své oblíbené sportovní pořady, zápasy a klání nepřijdete ani v zaměstnání, na cestách, nebo během dovolené, kde není televize (případně – to ale s ohledem na datový roaming raději skrze Wi-Fi – v zahraničí).

Aplikace ČT4 Sport vznikla ve spolupráci České televize se společností Inmite s.r.o, která kromě podobného softwaru ČT24 stojí například za populární SMS Jízdenkou, DMS Oficiální Aplikací či Vodafone MMS Editorem. V Android Marketu by se měla objevit v průběhu pondělí 18. dubna.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)