Konečně! Vifa ChatMini je první chytrý reproduktor s ChatGPT

vifa chatgpt reproduktor
  • Dánská společnost Vifa odhalila reproduktor ChatMini
  • Ten se může pochlubit podporou ChatGPT a Wenxin Yiyan 
  • Prodávat se bude v přepočtu za asi 5 600 korun bez daně

Dánská audio firma Vifa ve spolupráci se společností National Photovoltaic Appliances chystá na trh chytrý reproduktor ChatMini, který se má pochlubit nejen kvalitním zvukem a kompaktními rozměry, ale také integrovaným ChatGPT. Půjde tak o vůbec první reproduktor fungující na principu největšího fenoménu posledních měsíců.

Vifa ChatMini je první reproduktor s ChatGPT

ChatMini přinese na trh zcela nový způsob interakce s chytrým reproduktorem. Díky ChatGPT může okamžitě reagovat na vaše otázky, zahrát si s ním můžete ale také různé hry či kvízy. ChatMini je prý rovněž schopen rozpoznat a reagovat na vaše aktuální emoční rozpoložení, takže pokud budete smutní, může vám zarecitovat nějakou veselou báseň nebo vás jinak pobavit. Skoro to celé zní jako scénář k epizodě Black Mirror.

ChatMini-vifa

Kromě ChatGPT si reproduktor rozumí také s asistentem Wenxin Yiyan od společnosti Baidou. Firma bohužel neprozradila žádné další podrobnosti. Neznáme tedy zvukový výkon, výdrž baterie ani třeba použité materiály. Na trh se dostane již 17. srpna, v tuto chvíli však zamíří pouze do USA a Číny a to za cenu 259 dolarů, tedy přibližně 5 600 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využili byste ChatGPT v reproduktoru?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)