Velká aktualizace pro Samsung prohlížeč: Rychlejší stahování a lepší bezpečnost

prohlizec samsung internet browser

Korejská společnost na blogu oznámila velkou aktualizaci pro Samsung prohlížeč. Vychází pod označením Samsung Internet 8.2 a novinky jsou nejprve dostupné v beta verzi. Brzy se však dostanou i do stabilní verze. Jaké novinky najdeme ve verzi 8.2?

Samsung prohlížeč zrychlí stahování souborů

Hlavní novinkou je optimalizovaný systém stahování. Větší soubory budou stahovány po větších částech díky lepšímu využití paralelního připojení. Samsung tvrdí, že v závislosti na dostupnosti sítě a konfiguraci systému, by uživatelé měli zaznamenat zlepšení rychlosti stahování o 15 až 40 procent.

Další novinkou je funkce Do Not Track. Pokud tuto funkci budete mít zapnutou, prohlížeč se bude starat o to, aby webové stránky nezaznamenávaly to, co na nich děláte. Dále si budou moct uživatelé zálohovat a obnovit rozložení položek v rychlém přístupu. Rychlý přístup je jednou z výchozích domovských stránek prohlížeče Samsung a ve zkratce umožňuje rychleji a jednodušeji prohlížet weby ze záložek. V neposlední řadě se aktualizovalo jádro, takže vývojáři webů budou mít nyní přístup k dalším funkcím.

do not track samsung prohlizec

Pokud už si chcete nyní verzi 8.2 vyzkoušet, musíte si stáhnout beta verzi prohlížeče, která je zdarma dostupná na Google Play. Je potřeba zařízení, které má alespoň Android 5 Lollipop. Mějte však na paměti, že se nejedná o finální produkt a můžou se v něm objevovat chyby, nebo například může být nestabilní.

Samsung Internet Browser Beta
Samsung Internet Browser Beta

Používáte prohlížeč Samsung, jak se vám líbí novinky?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)