Windows program Váš telefon bude ovládat nastavení připojeného mobilu

Váš telefon nastavení ovládání mobilu

Mezi počítači s Windows a telefony s Androidem se poslední dobou velmi slušně rozvíjí možnosti kooperace a multitaskingu. A to hlavně díky programu Váš telefon a související aplikaci Link to Windows. Microsoft v tomto oboru hodně spolupracuje se společností Samsung, pro jejíž telefony jsou některé funkce v tento moment exkluzivní. Ta aktuálně připravovaná by ale měla potěšit fanoušky i jiných značek. V programu Váš telefon se podle všeho objeví možnost ovládání nastavení mobilu.

Váš telefon nastavení ovládání mobilu ukázkaPo kliknutí se spustí animace...

Řeč je o několika ikonách, které se běžně zobrazují v horní rolovací nabídce. V tomto konkrétním případě jde o režim Nerušit, ovládání Bluetooth, volbu režimu vyzvánění a spouštění či vypínání hudby. Už nyní jde na počítači vidět jejich stav, brzy by ale mělo být možné je i přímo ve Windows přepínat. Tento “Indicator management” by měl být autory programu co nevidět představen. Následně bychom se mohli ovládání nastavení mobilu v pomocníkovi Váš telefon dočkat do několika týdnů.

Jak často používáte tento program? A na co?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)