Vánoce u Kaktusu. Výhodný datový balíček i dárek pro nové zákazníky

kaktus Vánoce datový balíček

Ani virtuální operátoři se nechtějí nechat na Vánoce zahanbit. Virtuální operátor Kaktus sází na výhodný datový balíček. Pro některé stránky budou data dokonce neomezená. Nový zákazníci zase můžou pořídit SIM kartu ze speciální edice. Jakou nabídku připravil Kaktus pro svoje stávající zákazníky?

Virtuální operátor Kaktus nabídne letos na Vánoce svým zákazníkům datový balíček s 6GB dat za 200Kč. Velká výhoda je, že data na vybraných sociálních sítích budou neomezená. Nový uživatelé si mohou objednat SIM kartu s tímto tarifem za 200Kč a navíc k tomu dostanou na kartě nabitý kredit 100Kč. Nabídku je možné využít na eshopu operátora od 1. prosince do 31. prosince 2020. Za běžných podmínek operátor nabízí datový balíček 6GB+ 6GB na sociální sítě za 400Kč.

Kaktus
Kaktus

Vánoční datový balíček od operátora Kaktus je další zajímavou alternativu pro ty, kdo se nechtějí vázat paušální smlouvou s operátorem, ale přesto potřebují využívat mobilní datové přenosy. Nabídka virtuálního operátora Kaktus doplňuje na trhu nové datové tarify pro předplacené karty od O2.

kaktus Vánoce datový balíček 6GB

Který virtuální operátor má podle vás nejzajímavější nabídku?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)