Nové datové tarify O2. Datovat můžete i bez paušálu a smluv

O2 datové tarify předplacené karty

Operátor O2 uvádí dva nové datové tarify, které lze pořídit bez úvazku, a dokonce bez jakékoliv smlouvy. Jedná se totiž o Datové tarify pro předplacené karty. Pokud se neradi, jakkoliv vážete, tak tato nabídka je možná právě pro vás. Co nové tarify O2 nabízí?

Dlouho platilo, že pokud jste chtěli skutečně používat data, tak bylo třeba mít u operátora smlouvu s pravidelným měsíčním paušálem. I díky virtuálním operátorům je dnes již víc možností pro ty, kdo se nechtějí vázat. O2 teď nabídku ještě rozšiřuje o svoje nové datové tarify pro předplacené karty.

Od 1. prosince 2020 bude možné na eshopu datamanie.cz pořídit dva nové datové tarify pro předplacené karty.

  • Tarif DATA ZÁKLAD obsahuje 2GB dat za 199Kč.
  • Tarif  DATA PRO NÁROČNÉ obsahuje 7GB dat za 299Kč.

U obou tarifů platí, že data jsou platná 30 dnů. Aby se balíček obnovil na další měsíc, tak je třeba mít dobitý kredit. Předplacená karta umožňuje i volání (4,90 Kč/min. do všech sítí) a posílání SMS (1,90 Kč). V případě potřeby nové SIM karty ji O2 zašle prostřednictvím PPL. S novou SIM kartou zákazník také dostane bonusový kredit 50Kč. V rámci programu Odměna za dobití mohou také zákazníci získat různé dárky.

Jaké jsou vaše tipy na výhodné datové tarify?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)