Vánoce u T-Mobile: Levná sluchátka, slevy na datové balíčky a telefony za 1 Kč

t-mobile vánoce
  • Vánoce u T-Mobile zahrnují sluchátka Baseus za výhodnou cenu
  • Zkrátka ale nepřijdou ani předplacenkáři 
  • Mimo to lze pořídit některá zařízení k tarifům za korunu 

Operátor T-Mobile si pro zákazníky přichystal Vánoce o něco dříve než je obvyklé. Do své nejnovější nabídky si přichystal bezdrátová sluchátka, ale také možnost získat druhé zařízení za korunu nebo pořídit levněji datové balíčky, slevy jsou přitom až 50%.

Jedním z hlavních trháků letošní nabídky T-Mobile jsou bezdrátová sluchátka Baseus. Ta nabízí přijatelnou kvalitu zvuku a výdrží až 4,5 hodiny na jedno nabití. K dispozici budou ve dvou barevných provedeních – bílém a černém. Pro zákazníky T-Mobile je navíc připravena speciální sleva 1 000 korun, slevu si můžete jednoduše uplatnit v aplikaci pod sekcí Magenta Moments. Namísto 1 499 korun za něj tedy zaplatíte jen 499 korun a pokud si u operátora koupíte telefon, dostanete je dokonce za korunu.

Všechny předplacenkáře jistě potěší roční datový balíček s 24 GB dat na 12 měsíců nebo půlroční s (24 GB dat na 6 měsíců) se slevou 50 %, tedy za 699 Kč. T-Mobile myslel i na své firemní zákazníky. Pro ně je připravena nabídka sluchátek za 499 Kč a řada odměn. Balíček Data Extra 10 GB je nyní k dispozici se slevou 50 Kč a balíček Data Extra 50 GB je o 100 Kč levnější.

Kromě sluchátek nabízí T-Mobile i řadu atraktivních telefonů za fajn ceny, pořídíte-li si jeden z tarifů. V nabídce najdete například Samsung Galaxy A14 za 1 Kč nebo kombinaci telefonu Samsung Galaxy Z Flip5 s hodinkami Samsung Galaxy Watch6 také za 1 Kč. Veškeré potřebné informace naleznete na oficiálním webu T-Mobile.

Jak se vám pozdává letošní nabídka od T-Mobile?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)