Oblíbená PC hra Valorant míří na Android

valorant míří na android

Studio Riot Games stojící mimo jiné za oblíbeným titulem League of Legends oznamuje, že hra Valorant míří na Android a iOS. Hlavní konkurent hry Counter-Strike: Global Offensive slaví jeden rok od vydání a s touto příležitostí mimo jiné sdělila, že Valorant nyní hraje 14 milionů hráčů.

Valorant míří na Android

“Jedním z našich hlavních cílů v prvním roce bylo získat důvěru a respekt globální FPS komunity a dokázat jí, že Valorant bude vždy podporovat základy skutečně hodnotné soutěžní taktické střílečky,” říká Anna Donlon, výkonná producentka hry Valorant ze společnosti Riot Games: “Jsme rádi, že naše rostoucí hráčská komunita vnímá a oceňuje, jak přistupujeme ke hře VALORANT. Neskrýváme nadšení z toho, že brzy budeme moci nabídnout soutěžení ve hře VALORANT ještě více hráčům.”

VALORANT Gameplay (PC HD) [1080p60FPS]

VALORANT Gameplay (PC HD) [1080p60FPS]

Valorant je free-to-play střílečka z pohledu první osoby, kterou si lze momentálně zahrát pouze na počítačích. Jedná se o jakýsi hybrid mezi hrami Overwatch a Counter-Strike: Global Offensive. Je zajímavé, že Riot Games upřednostňují mobilní platformy před konzolemi. Zřejmě jde čistě o zisky, které si už nějakou dobu berou pro sebe hry Call of Duty: Mobile, Fortnite nebo PUBG Mobile. Valorant by tak mohl vdechnout na mobilní platformy svěží vítr. Bohužel jsme se zatím nedozvěděli žádné konkrétní datum ani třeba hardwarové požadavky.

Hráli jste někdy Valorant?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)