Uniklé snímky Xiaomi Pad 6 prozrazují design zad

Xiaomi Pad 6 tablet uniklé snímky záda detail fotoaparáty

V době koronavirových lockdownů se začalo znovu velmi dobře dařit tabletům a na trhu se rychle objevovaly další a další modely, protože si chtěl každý výrobce ukrojit co největší krajíc. Velmi úspěšné se v tomto segmentu angažovalo čínské Xiaomi, jehož Pad 5 představoval a stále představuje skvělou “zlatou střední cestu”. I když už prodejní čísla tabletů zase prokazatelně padají, velmi pravděpodobně dorazí také Xiaomi Pad 6. Nedávno uniklé snímky téměř jistě potvrzují nejen jeho existenci, ale také design zadní strany.

Při pohledu na dvě uniklé fotky se zdá, že čínská firma vsadí na osvědčený foto modul, který je přítomný na zádech série mobilů Xiaomi 12. Skoro to vypadá, jako by měl snad tablet tři, případně minimálně dva objektivy. Necháme se překvapit. Z ostatních specifikací se hovoří například o cca 11palcovém displeji s rozlišením 2 880 x 1 800 pixelů a frekvencí 120 či 144 Hz, baterii s kapacitou 10 000 mAh a rychlém 67W nabíjení.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na starší Xiaomi Tab 5?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)