Únik odhalil Samsung Galaxy A82 (video). Jaký je nástupce extravagantního A80?

Galaxy A82 únik

Samsung připravuje nástupce extravagantního modelu Galaxy A80. Ten rozčeřil mobilní vody v roce 2019 svým originálním otočným fotoaparátem. Únik videa na čínské sociální síti nám nyní ukazuje jeho připravovaného nástupce Galaxy A82. Bude Samsung Galaxy A82 také, tak výrazný jako jeho předchůdce?

Samsung Galaxy A80 zaujal mobilní svět svým originálním otočným fotoaparátem. Nejnovější únik nám napovídá, že připravovaný nástupce Galaxy A82 nebude zdaleka tak extravagantní. Místo mechanizmu otočné kamery zde vsadil Samsung na klasický průstřel pro přední kameru umístěnou konzervativně v horní části displeje. Celý displej má jinak naprosto minimální rámečky a jeho krycí sklo je mírně zakulacené na okrajích. Telefon má údajně kovové tělo a můžeme vidět i jeho matný design. Samotný displej by měl mít úhlopříčku 6,7“ s rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120Hz.

Na zadní straně Galaxy A82 najdeme tři čočky fotoaparátu. Rozlišení fotoaparátů má být 64Mpx (s optickou stabilizací), 12Mpx a 5Mpx. Telefon má údajně pohánět buď Snapdragon 855+ nebo Snapdragon 860. V další výbavě nebude chybět 6GB RAM, 128GB interní úložiště a slot pro microSD karty. Můžeme očekávat i rozšířenou softwarovou podporu na tři, respektive čtyři roky. Stejně jako u ostatních nových členů rodiny Galaxy A.

Samsung Galaxy A82 5G live Unboxing video (Quantum 2)

Samsung Galaxy A82 5G live Unboxing video (Quantum 2)

Co si myslíte o upuštění od otočného mechanizmu fotoaparátu?

Zdroj: pocketnow

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)