TOPlist

Tenhle tablet vydrží dva měsíce na jedno nabití a brzy si ho budete moct koupit i vy! Kolik stojí?

Ulefone Armor Pad 3 Pro
  • Ulefone brzy uvede na trh nový tablet s extrémní výdrží
  • Je navržen pro práci v terénu a má kapacitu baterie přes 30 000 mAh
  • Prostřednictvím portálu AliExpress si jej brzy budete moct koupit i vy

Ulefone, čínský výrobce proslulý svými ultra odolnými zařízeními, oficiálně představil tablet Armor Pad 3 Pro, o kterém jsme vás informovali v poslední třetině dubna. Od 13. května si jej na platformě AliExpress budete moct pořídit i vy, nicméně cena zdaleka není taková, jak se původně očekávalo. České spotřebitele vyjde nejlevnější z variant na více než 16 500 Kč, pokud se ještě něco nezmění. Proč ale může i přesto jít o zajímavou koupi?

Ulefone Armor Pad 3 Pro se vyjímá především svou kapacitou baterie, která činí šílených 33 280 mAh. Podle výrobce jde o dostatečně velkou hodnotu na to, aby tablet vydržel více než dva měsíce provozu v pohotovostním režimu. Baterie navíc podporuje 66W nabíjení kabelem a 10W reverzní nabíjení, díky němuž bude moct tablet posloužit i jako powerbanka.

Konstrukce tabletu vás nejspíš příliš nepřekvapí, tedy pokud jste už zařízení podobného charakteru někdy viděli. Jelikož je určen především pro práci v terénu, je navržen v souladu s certifikacemi IP68/IP69K a vojenským standardem MIL-STD-810H, což mu má mimo jiné zajistit zvýšenou odolnost proti pádu. Na zádech tabletu se pak nachází dvě LED světla se schopností vyzářit až 1 100 lumenů. S ohledem na stavbu zařízení nejvíc zarazí asi 1,2kilogramová hmotnost, což už doopravdy není málo.

Ulefone Armor Pad 3 Pro se dále pyšní velkým 10,36palcovým displejem s rozlišením 2K, až 16GB operační pamětí a 256GB úložištěm, které lze paměťovou kartou rozšířit až o další 2 TB. Poháněn je procesorem MediaTek MT8788 s maximální taktovací frekvencí 2,0 GHz.

Cena: 16 500 Kč

Zvážili byste koupi podobného tabletu?

Zdroje: Tisková zpráva, AliExpress

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)