TOPlist

Ulefone Armor 15: Odolný mobil, který má v sobě sluchátka

Ulefone Armor 15 odolný mobil telefon specifikace parametry sluchátka TWS

Spol

ečnost Ulefone za pár dní vyšle na trh nový odolný telefon Armor 15. Ačkoli název nenapovídá, že by se měl přístroj nějak vymykat, minimálně v jedné věci bude hodně zajímavý. Nejenže má například baterii s kapacitou 6 600 mAh nebo programovatelné tlačítko, ale hlavně v sobě ukrývá zabudovaná bezdrátová sluchátka. Tím se řadí například po bok nedávno představeného telefonu Nokia 5710 XpressAudio.

World’s First Rugged Phone Built In TWS Earbuds – Ulefone Armor 15 Coming Soon

World's First Rugged Phone Built In TWS Earbuds - Ulefone Armor 15 Coming Soon

Mezi další specifikace tohoto stroje patří 5,45″ displej, procesor MediaTek Helio G35, 6GB RAM a 128GB úložiště, Android 12, zadní fotoaparáty v kombinaci 12 + 13 Mpx, přední 16Mpx foťák, odolnost odpovídající standardům IP68/IP69K, symetrické reproduktory, NFC s podporou Google Pay (resp. Peněženky) nebo FM rádio. Odnímatelné špunty mají vlastní dotykové ovládání.

Ulefone Armor 15 se začne prodávat 8. srpna a výrobce v tuto chvíli láká nejen na parametry, ale také připravovanou kampaň na Kickstarteru. I přes něj bude možné v prvních dnech pořídit tento zajímavý mobil za sníženou zaváděcí cenu. Ta zatím není známá.

Kolik tipujete, že bude Ulefone Armor 15 stát?

Zdroj: Ulefone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)