Menu

Ubisoft vydal návykovou mobilní hru Hungry Dragon

Jedny z nejlepších her historie mají většinou společné to, že mají jednoduchou hratelnost. Stačí si vzpomenout na Double Dragon, kde stačí jedno tlačítko, nebo mnohem známější Super Mario Bros., který byl původně založen na tom, že instalatér skáče. Na podobné jednoduché hratelnosti staví i nová hra od Ubisoftu. Nazývá se Hungry Dragon a úkol hry je jasný. V roli draka musíte sníst a zničit vše, co se objeví na obrazovce. Zní to hodně jednoduše, nicméně je to hodně návykové. Ukazuje to i průměrné hodnocení na Google Play. V době psaní této zprávy má 4,6.

V Hungry Dragon je jednoduchý úkol – ničit vše, co vám přijde do cesty

Jedná se o takovou zajímavou variaci na nekonečné runner hry jako třeba Chameleon Run. V Hungry Dragons se ale nebudete vyhýbat překážkám, ale naopak je musíte zničit. Ve hře se objevuje i velké množství úprav, které si postupně odemykáte. Díky nim si můžete zvýšit sílu útoků.

K dispozici jsou také noví draci na koupi, kteří mají speciální schopnosti, stejně jako různé oblečky a zbroje.  V neposlední řadě se dají také získat mazlíčci, které následně posadíte na záda draka a následně vám pomáhají v boji. Hungry Dragon se dá zdarma stahovat z Google Play, obsahuje dodatečné nákupy za reálné peníze.

Hungry Dragon™
Hungry Dragon™

Vyzkoušeli jste Hungry Dragon? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Strucky

strucky 0

30.8.2018 16:21

V podstatě fantasy Hungry Shark. Ale proč ne… 😀

RSS (komentáře k článku)