Česká hra roku 2016 Chameleon Run se dá celý týden zdarma stahovat

Chameleon Run

Hledáte nějakou hru, která vám zabere chvíli, ale zároveň vás zabaví na dlouho dobu? Velmi dobře by mohla posloužit hra Chameleon Run od českého studia Hyperbolic Magnetism. Tu nyní můžete celý týden stahovat z Google Play zadarmo.

Chameleon Run je hra s mnoha oceněními

Jednak vyhrál minulý rok Chameleon Run anketu o nejlepší českou mobilní hru roku. Nejedná ale ani zdaleka o jediné ocenění. Mnohem většího úspěchu dosáhla hra na konferenci WWDC, kterou pořádá Apple. Umístila se v žebříčku Top 10 nejlepších designových aplikací a vývojáři si odnesli cenu Apple Design Awards.

Chameleon Run – Official Trailer

Chameleon Run - Official Trailer

Tato hra, ve které je hlavním úkolem běžet co nejrychleji, normálně stojí 65 Kč. Nicméně nyní se dá po dobu jednoho týdne zdarma stáhnout z Google Play. Hra vyníká svou pestrobarevnou grafikou a jednoduchým ovládáním.

Oproti hrám podobného druhu se liší tím, že nabízí různé mechanismy, jako dvojitý skok nebo head jump. K ovládání stačí dva prsty, jedním skáčete a druhým měníte barvu postavy tak, aby ladila s podlahou. Jednotlivé úrovně jsou nelineární a v každé jsou tři speciální úkoly.

Chameleon Run
Chameleon Run

Znáte hru Chameleon Run? Zkusíte si ji zahrát?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)