TOPlist

Uber začíná fungovat v dalších dvou českých městech

Uber Ostrava Plzeň

Dopravní služba Uber, jedna z moderních alternativních metod pro přepravování osob s využitím mobilní aplikace, nyní oficiálně funguje v dalších dvou velkých českých městech. Po Praze a Brně se dočkaly další dvě největší tuzemské metropole – Ostrava a Plzeň. Obyvatelé i návštěvníci těchto měst nyní mají k dispozici alternativu k hromadné dopravě a novou možnost, jak se pohybovat i bez vlastního automobilu. Ku příležitosti spuštění nových měst má Uber pro uživatele také speciální nabídku.

Uber - Request a ride
Uber - Request a ride

S promokódem AHOJOSTRAVO a AHOJPLZEN získají zákazníci v nově otevřených městech slevu až 70 % z jízdného. Promokód stačí v aplikaci po klepnutí na ikonku svého profilu v pravém horním rohu aplikace přidat v sekci Wallet → Promo akce → Přidat promo kód a jízdné se automaticky sníží o příslušnou slevu. Slevu na jízdné mohou uplatnit všichni uživatelé v Plzni a Ostravě, kteří využijí službu UberX do 10. října 2021. Maximální výše slevy je v Plzni stanovena na 85 Kč a v Ostravě na 120 Kč.

V jakých dalších městech byste Uber uvítali?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)