Strategie Tropico: The People’s Demo vychází zdarma na Google Play

Tropico The People's Demo zdarma na Google Play

Před nějakým časem přineslo studio Feral Interactive skvělou budovatelskou strategii Tropico na Android. Jedná se o jednu z vůbec nejlepších a zároveň nejlépe ovladatelných strategií na mobilní zařízení. Nyní vývojáři přinesli na Google Play speciální edici Tropico: The People’s Demo, kde si můžete vyzkoušet první misi a zároveň hrát režim sandbox, který patří k těm nejpopulárnějším.

Tropico: The People’s Demo zdarma na Google Play

Tropico původně vyšlo na iOS, konkrétně na iPad. Později se však vývojáři rozhodli pro port na mobilní telefony a tak jej máme i na iPhonech a Android telefonech. Navíc byl přidán zdarma také datadisk Absolute Power. Tropico: The People’s Demo přináší zdarma misi Bananas a sandboxový režim, kde můžete hrát až tři roky. Pokud se vám hra zalíbí, můžete si ji přímo v aplikaci koupit a pokračovat v rozehrané hře.

TROPICO – Android Gameplay (Samsung Galaxy Note 9)

TROPICO - Android Gameplay (Samsung Galaxy Note 9)

Tropico: The People's Demo
Tropico: The People's Demo

Pokud byste zatoužili po plné verzi, ta je na Google Play k dispozici za 359,99 Kč. Občas se ale stane, že bývá v nějaké akci a tak pokud budete mít štěstí, můžete ho klidně pořídit pod dvě stovky.

Jaké Tropico máte nejraději?

Zdroj: gamespress

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)