Transformer od Xiaomi: Robot ukrytý v těle tabletu

Xiaomi Transformer Mi Pad 2

Přemýšlíte, co vám na pracovním stole chybí? Máme pro vás řešení – tablet, který je ve skutečnosti Transformer. Přesně takovou hračku ukázalo světu Xiaomi při své oslavě šestých narozenin.

Xiaomi Mi Pad 2 – Transformer v obleku tabletu

Roboti, kteří se transformují na auta či jiné dopravní prostředky, tu už byli a nechávají nás chladným. Že se ale tyto inteligentní bytosti dostanou do tabletů, jsme nečekali. Vtipný koncept spojuje nejnovější tablet od Xiaomi, model MiPad 2, s Transformerem ze známé série od Michaela Baye.

Nemusíte se ale bát – jedná se pouze o hračku, která byla vyrobena jako připomenutí šestých narozenin této společnosti. Zatím tedy nehrozí, že by se jeden z našich přístrojů s Androidem změnil v robota a začal škodit naší planetě. Stejně tak nehrozí, že byste jej po složení mohli používat jako plnohodnotný tablet.

xiaomi transformer soundwave

Transformer dorazí v květnu

Soundwave, jak se Transformer od Xiaomi jmenuje, startuje jako crowfundingový projekt. Na pulty čínských obchodů by se měl dostat v květnu s cenou 26 dolarů, tedy něco přes 600 Kč bez DPH. Ačkoliv se prodej na českém trhu neplánuje, zatím zůstáváme optimističtí.

Jsme přesvědčeni, že se zanedlouho dočkáme prodeje od některých jiných čínských obchodů s možností zasílání do tuzemska. Hned po tom bude jeden Transformer hlídat naše prostory redakce. Taková hračka nás zaujala a zkrátka ji chceme.

xiaomi transformer mi pad

Máte stejně jako my vybraný stylový doplněk pracovního stolu?

Zdroj: androidauthority.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)