TrainStation: oblíbená tycoonovka s vlaky dorazila do Google Play

Trainstation titul

TrainStation je hra slovenských vývojářů Pixel Federation, která si již stihla vydobýt ostruhy na iOS, kde zaznamenala již více jak 15 milionů instalací. Pozdě, ale přece si tato oblíbená hra našla cestu také do Google Play. Na svém Android zařízení tak budete moci budovat železniční síť, po které se bude prohánět řada vlaků s nejrůznějším typem lokomotiv – od prvních parních přes dieselové a elektrické až po supermoderní, využívající magnetickou levitaci. Celkový počet lokomotiv ve hře by měl dosahovat úctyhodného čísla 1000. Železniční stanice jsou pak stylizovány do řady témat, namátkou například divoký západ, San Francisco, Orient, Londýn, Berlín, Benátky a další.

TrainStation – Cinematic Trailer

TrainStation - Cinematic Trailer

Hlavním úkolem ve hře nebude nic menšího, než převážet různé druhy zboží a materiálů, poštu a pasažéry za účelem zisku, vydělané peníze pak budete moci investovat do rozšíření vaší železniční sítě či nákupu nových lokomotiv a vlakových souprav. Aby hra nezačala brzy nudit, nachystali si vývojáři pro hráče přes 300 různých achievementů.

Hra je dostupná ke stažení z Google Play zdarma a jak už to tak u těchto her bývá, obsahuje mikrotransakce, které hráči usnadní postup ve hře nebo zpřístupní nějaký bonusový materiál.

Train Station: Railroad Tycoon
Train Station: Railroad Tycoon

Jak se vám hra TrainStation líbí?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)