Legendární Total Commander má novou verzi. Teď ho ocení i uživatelé Androidu

total commander
  • Total Commander 11.00 je konečně ke stažení
  • Nabízí celou řadu novinek
  • Jednu z nich ocení i uživatelé Androidu

Pokud jste staršího data narození, zřejmě jste i vy měli počítač s Windows XP, na ploše ikonku Winampu a vedle ní pravděpodobně i Total Commander. Ten ale ještě není zdaleka mrtev. Používají ho tisíce lidí po celém světě a nyní vychází ve verzi 11.00, která přináší řadu novinek. Některé z nich ocení i uživatelé Androidu.

Total Commander 11 se dočkal finální verze

Novinek je celá řada, tak si pojďme vypíchnout alespoň ty nejlepší. Total Commander 11.00 umožňuje rychle a efektivně spravovat otevřené karty. Díky klávesové zkratce Ctrl+Shift+A nebo jednoduchému kliknutí pravým tlačítkem myši na pravý okraj záhlaví karet zobrazíte seznam všech aktuálně otevřených karet.

Jak již bylo nastíněno v úvodu, novinky ocení i uživatelé vlastnící mobilní telefon se systémem Android. Přístup k souborům z mobilu teď pohodlnější jelikož vám nová verze umožňuje zobrazit úplnou cestu ke každému souboru spolu se všemi nadřazenými složkami. Dříve byl přitom zobrazován jen název aktuální složky, mimo to uvidíte také stav úložiště vašeho zařízení. Vylepšení se dočkal také nástroj pro hromadné přejmenování. Nyní můžete jednoduše přejmenovat starší cílové soubory a novější přeskočit.

Total Commander - file manager
Total Commander - file manager

Nová verze Total Commander podporuje také rozbalování souborů ZIP s kompresemi Brotli a ZSTD, kterou známe třeba z Facebooku. Umožní rychlé a efektivní rozbalování souborů s vysokou mírou komprese. Total Commander 11.00 umožňuje používat externí programy 7z.exe nebo 7zg.exe. To znamená, že můžete rychle pracovat se ZIP soubory s různými možnostmi komprese.

Total Commander 11.00 můžete vyzkoušet jako shareware na 30 dní zdarma, poté vás aplikace vyzve k nákupu plné verze. Ta vyjde na lehce přes 1 100 korun a je doživotní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové funkce v Total Commanderu?

Zdroj: ghisler.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)