TOPlist

Top Gun: Maverick: Nejlepší film posledních let míří do českých obýváků. Kde jej sledovat?

Top Gun Maverick

Film Top Gun: Maverick zamířil do kin v dubnu letošního roku. Odložen byl hned šestkrát, přičemž původně měl mít premiéru už v roce 2019. Nyní nejlepší, nebo minimálně jeden z nejlepších filmů posledních let míří na platformy iTunes, Google TV (původně Google Play), Amazon a Vudu.

Top Gun: Maverick – iTunes, Google TV a Amazon

To že se čekání vyplatilo dokazuje nejedna recenze, ať se bavíme o těch českých či zahraničních. Kritici Top Gun: Maverick označují za nejpovedenější snímek posledních let. Na adresu nového počinu Toma Cruise se vyjádřil i režisér Quentin Tarantino, který se k novým filmům nevyjadřuje a když ano, zřídkakdy je chválí: „K**va miluju Top Gun: Maverick! Myslím že jde o fantastický film“, nechal se unést v jednom z podcastů.

Top Gun: Maverick (2022) CZ Dabing HD trailer

Top Gun: Maverick (2022) CZ Dabing HD trailer

Top Gun: Maverick si na ČSFD v době psaní tohoto článku drží hodnocení nad 90 % a to jako vůbec jediný film za posledních 10 let. Následují Rivalové, Le Mans ’66 (oba 89,6 %) a Nespoutaný Django (88 %). Pokud by vás zajímal zahraniční server Rotten Tomatoes, tak zde dosáhl dokonce na 96 %. Kromě Cruise se ve filmu objevuje řada dalších hvězd jako Val Kilmer, Miles Teller, Jennifer Connelly či Jon Hamm.

Google TV
Google TV
Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Pokud vás Top Gun: Maverick zaujal, můžete si jej v tuto chvíli zakoupit na iTunes, Google TV, Amazonu a Vudu (které u nás není dostupné) za cenu 19,99 dolarů, tedy asi 500 Kč ve 4K rozlišení s podporou Dolby Vision a Dolby Atmos. V tuto chvíli se nám nepodařilo načíst stránku filmu v aplikaci Google TV z důvodu chyby sítě. Jablečný iTunes má Top Gun: Maverick za 329,00 Kč a těšit se můžeme i na český dabing. Z nějakého důvodu ovšem dorazí až 25.8.2022, tedy za dva dny.

Viděli jste už Top Gun: Maverick?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)