Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play (1/2021),

TOP 10 aplikací které Češi stahují z Google Play můj t-mobile

Google Play pravidelně aktualizuje žebříčky nejstahovanějších aplikací a her na české scéně. Některé jsou neměnnou stálicí, další se derou kupředu díky svým funkcím. Spoustu z nich už v Android telefonu máme, jiné se ovšem přihlásily o slovo teprve nedávno. Žebříček Top 10 aplikací (1/2021) nám ukazuje, které stahujeme z Google Play v České republice nejčastěji. Jaký je tedy seznam TOP 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují (1/2021)?

Fitify: Domácí cvičení v češtině!

Fitify je vůbec nejstahovanější aplikací posledních týdnů. Jedná se o skvělého pomocníka, který vám pomůže s hubnutím, pálením kalorií nebo nabíráním svalů a síly. K dispozici je přes 900 různých cviků, které můžete samozřejmě měnit a vybírat si je dle svého. Proto by vám mělo přijít cvičení vždy zábavné a efektivní. Vzhledem k tomu, že jsou v tuto dobu zavřená fitka se jedná o ideální volbu, jak se sebou začít něco dělat.

Fitify: Fitness, Home Workout
Fitify: Fitness, Home Workout

Prima Trefa

Aplikace Prima Trefa je soutěžní aplikací, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Stačí sledovat televizi Prima a v momentě, kdy se na obrazovce objeví žeton soutěž začíná. Odpovídejte na nejrůznější otázky týkající se seriálů Slunečná, Simpsonovi a dalších. Lidé v recenzích si stěžují na to, že jim hra často nefunguje. Ověřit to však nemůžeme, jelikož na televizi nekoukáme.

Prima Trefa
Prima Trefa

George klíč

Aplikace George klíč je bezpečnější a pohodlnější náhradou přihlašovacích a ověřovacích SMS banky Česká spořitelna. Pro potvrzení přihlášení nebo ověření odchozí úhrady již nevyužívá SMS zprávy telefonního operátora a komunikuje s bankou napřímo.

Čtečka QR a čárových kódů (česky)

Čtečka QR kódu a čárových kódu je kompletně v češtině a nabízí spoustu zajímavých funkcí. Můžete si snadno zobrazit výsledky z obchodů jako Amazon či eBay, nebo prostě jen naskenovat QR kód. To sice novější systémy Android umí, ale pokud máte starší telefon či tablet, může se aplikace hodit.

Čtečka QR a čárových kódů
Čtečka QR a čárových kódů

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Facebook), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy, aplikace totiž umožňuje bezplatné chatování i se zahraničím, aniž byste si zakládali účet jako třeba u Messengeru.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Lidl Plus

Aplikaci Lidl Plus se očividně daří. Jedná se totiž o vůbec nejstahovanější aplikaci na Google Play. Ta nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

Reface: Face swap videos and memes with your photo

Aplikace Reface vám dokáže nahradit obličej někoho slavného tím vaším. Dle všeho se jedná o jednu z nejlepších aplikací vůbec v tomto žánru. Psali jsme o ní větší článek, takže pokud byste se chtěli dozvědět více, určitě se do něj podívejte.

Reface: Funny face swap videos
Reface: Funny face swap videos

Netflix

Ideální volba pro toto období. Pokud vás nebaví neustále koukat na televizi a zároveň milujete kvalitní filmy a seriály, rozhodně vyzkoušejte Netflix. Můžete si dokonce vybrat z našeho článku o těch nejlepších Netflix seriálech. Předplatné není nijak drastické. Osobně doporučujeme program Standard (259 Kč), který podporuje HD rozlišení. Naopak pokud milujete detaily a máte 4K televizi/monitor, jděte do programu Premium (319 Kč).

Netflix
Netflix

Wish – Nakupování je zábava

V internetovém obchodě Wish seženete snad úplně všechno, vlastně je to taková obdoba AliExpressu nebo eBay, akorát má velkou působnost v Evropě. Kvalita produktů není vždy top, ceny tomu na druhou stranu odpovídají. Celkem často pak Wish nabízí akce na produkty, kterých se potřebuje zbavit, takže zákazník zaplatí jenom poštovné, a může tak de facto zdarma vyfasovat třeba hodinky, tričko apod. U některých položek má portál dynamické ceny a jeden produkt najdete i za více jak 5 různých cen.
Wish: nakupujte a ušetřte
Wish: nakupujte a ušetřte

TikTok

Stále populárnější sociální síť TikTok se zaměřuje na krátká videa. Kromě toho, že zde najdeme spoustu zajímavého obsahu (ano, je třeba filtrovat hlouposti) se sem začínají přesouvat i velcí YouTubeři a osobnosti. Jeden z příkladů, že se dá na TikTok publikovat i seriózní obsah je například Petr Mára.

Jaké zajímavé aplikace používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)