Tony Hawk pro telefony: Novou skateboardovou hru můžete stahovat z Google Play zdarma

tony-hawks-skate-jam-android-ios-hra

V prosinci jsme informovali o tom, že se na mobilní telefony chystá nová skateboardová hra, která má v názvu jednoho z nejslavnějších jezdců historie. Hra Tony Hawk’s Skate Jam dnes vychází a každý si ji může vyzkoušet na svém telefonu. S úspěšnou herní sérií Tony Hawk Pro Skater sice nemá nic společného, nicméně to neznamená, že bude špatná. Přesvědčit se můžete sami, dá se hrát zdarma.

Hra Tony Hawk’s Skate Jam se dá zdarma stahovat z Google Play

Tony Hawk’s Skate Jam je zdarma, nicméně hra obsahuje dodatečné nákupy za reálné peníze, které se můžou vyšplhat až do výše 2 200 Kč za položku. Většinou jde o herní měnu, za kterou kupujete skateboardy, skiny, vylepšení apod. Ve hře jsou dva herní režimy. Skate Jam a klasická kariéra. V režimu Skate Jam soutěžíte proti ostatním hráčům a snažíte se během jízdy nasbírat co největší skóre. V kariéře postupně projdete pět regionů, které se postupně odemykají.

Tony Hawk’s Skate Jam (Official Game Trailer) – Tony Hawk Returns to Gaming

Tony Hawk's Skate Jam (Official Game Trailer) - Tony Hawk Returns to Gaming

V mnohem se hra podobá jiným starším titulům od Ratroad Studio, akorát s tím rozdílem, že je v názvu Tony Hawk. Grafická stránka moc nezaujme, vývojáři se rozhodli pro horší grafiku, aby se dala hra spustit na méně výkonnějších zařízeních. Hru můžete stahovat z Google Play zdarma, potřeba je minimálně Android 4.1. Průměrné hodnocení je v době psaní zprávy 4.0.

Skate Jam - Pro Skateboarding
Skate Jam - Pro Skateboarding

Vyzkoušeli jste Tony Hawk’s Skate Jam? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)