TomTom Touch Cardio je nový cenově dostupný fitness tracker

TomTom Touch Cardio

TomTom Touch Cardio je nový přírůstek do rodiny fitness trackerů. Už podle názvu jde poznat, že tentokrát se bude hodit hlavně těm, kteří se zaměřují na kardio trénink. Co tento chytrý náramek umí?

Nabídne TomTom Touch Cardio něco nového?

Na první pohled ne. Fitness tracker má obvyklé funkce, jako počítání kroků, počítání spálených kalorií, monitorování spánku anebo senzor srdečního tepu. Podle tiskové zprávy by měl mít mnohem lepší a přesnější počítání kalorií které jste spálili, což je dost důležitá informace pro kardio tréninky. V podstatě se má jednat o levnější verzi TomTom Touch.

Po designové stránce to taky není žádný extrém, vypadá velmi podobně jako ostatní fitness náramky na trhu, design vychází z předchozího modelu Touch. Dostupný bude celkem ve čtyřech barvách – černé, červené, modré a fialové. Náramek samozřejmě půjde také propojit s chytrým telefonem. Podporuje oznámení a bude zobrazovat informace o zprávách nebo hovorech.

Všechna data z náramku se budou posílat do redesignované aplikace TomTom Sports App, která by brzy měla přijít i na Android. Cena tohoto trackeru začíná na 89 librách, což je o 40 liber méně než předchozí verze. Po přepočtu to tak dělá zhruba 2800 Kč. Dostupný na trhu by tento náramek měl být od března.

Dáváte přednost fitness trackerům, nebo chytrým hodinkám?

Zdroj: wareable.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)