Menu

Tomb Raider znovu zamíří na mobilní telefony

Na právě probíhajícím herním veletrhu E3, který se koná v americkém městě Los Angels, se dozvídáme převážně informace o herních novinkách na herní konzole a PC. Občas se však najde místo také pro nějakou hru na naše mobilní zařízení. Jednou z nich je také představená novinka ze série Tomb Raider, která ponese označení Lara Croft Go.

Tomb Raider Lara Croft Go

 

Pokud je vám název povědomý tak to není jen náhoda. Vývoj této hry totiž spadá pod křídla studia Square Enix, které mělo na starosti také hru Hitman GO. Tomb Raired se tedy ponese v podobném duchu, jako tomu bylo v případě hry s agentem 47 v hlavní roli. Bude se jednat o hru spadající do žánru stealth akce. Rozdílem oproti Hitman GO má být především více akce a průzkum okolí. Na videu níže můžeme vidět krátkou ukázku ze hry a velice dobře vypadající grafiku. Doufejme tedy, že vývojáři vše dovedou do zdárného konce a my si koncem roku užijeme Laru, tak jak ji známe.

Zdroj: androidpolice.com

 

 

Komentáře

Rudyjohn

Rudyjohn

17.6.2015 22:53

Může to být dobrá hra ale mě spíš mrzí že po TR 1 na android není TR 2.To bych si z nostalgie chtěl zahrát ze všeho nejvíc :D

Trip

Trip 0

z aplikace
17.6.2015 23:29

To bude zase nejaká kravina pro nejmenší.

uni

uni

18.6.2015 10:15

Trip: Pro nejmenší s hrdinou 100-60-90?:) Pravda, Barbie…

Otec

z aplikace
18.6.2015 12:47

Nejen Barbie…. připomněl jsi mi fór:
Jak můžete chtít, aby děti poslouchly své rodiče, když Tarzan žije napůl
nahý, Popelka se vrací domů o půlnoci, Pinocchio stále lže, Aladdin je
král zlodějů, Batman jezdí 480 km/h, Šípková Růženka je líná a Sněhurka
žije se 7 chlapy. Neměli bychom být překvapeni, když děti zlobí! Mají to
ze svých pohádkových knížek!

anonforever550

anonforever550

19.6.2015 16:14

Ježiši! To nemůže být pokračování Tomb raider 2? -_- Pěkně na prd toto! Sice jsem Tomb raider nikdy nehrál ale chtěl bych si tu hru zahrát. Jednička na mobilu má ovládání pěkně na prd. Grafika a vše ok.

RSS (komentáře k článku)