To the Moon je jeden z nejlepších herních příběhů. Nyní je dostupný i na Android

To the Moon

Jedna z nejlepších příběhových indie her posledních let, je dostupná i na Android. To the Moon nabízí velmi silný příběh. Mobilní verze rovněž přijde s vylepšenou grafikou a také lepším uživatelským rozhraním.

To the Moon klame grafikou

Hra To the Moon vyšla poprvé v roce 2011 na PC. V minulém roce pak byla oznámena mobilní verze hry, která přinesla vylepšenou grafikou a zbrusu nové uživatelské rozhraní, které je upraveno na dotykovou obrazovku. Hra je k dispozici v celkem dvanácti jazykových mutacích, bohužel čeština mezi nimi není. To je určitě škoda, protože ve hře je hodně textu a v podstatě celá je postavená na příběhu.

To the Moon Mobile Version Official Launch Trailer

To the Moon Mobile Version Official Launch Trailer

Hra byla původně vytvořena pomocí RPG makeru, Android verze už však funguje na Unity. I přesto si hra zachovala grafické zpracování, které vychází ze starých RPG her, jako je Final Fantasy nebo Chrono Trigger. I když se vám ale grafika na první pohled nemusí líbit, rozhodně doporučujeme hru vyzkoušet, a to kvůli příběhu, ve kterém se v roli dvou lékařů snažíte splnit poslední přání umírajícího. Hra je dostupná od dnešního dne na Google Play, a to za cenu 149 Kč.

Máte nějakou oblíbenou příběhovou hru na Android?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)