Menu

To the Moon je jeden z nejlepších herních příběhů. Nyní je dostupný i na Android

Jedna z nejlepších příběhových indie her posledních let, je dostupná i na Android. To the Moon nabízí velmi silný příběh. Mobilní verze rovněž přijde s vylepšenou grafikou a také lepším uživatelským rozhraním.

To the Moon klame grafikou

Hra To the Moon vyšla poprvé v roce 2011 na PC. V minulém roce pak byla oznámena mobilní verze hry, která přinesla vylepšenou grafikou a zbrusu nové uživatelské rozhraní, které je upraveno na dotykovou obrazovku. Hra je k dispozici v celkem dvanácti jazykových mutacích, bohužel čeština mezi nimi není. To je určitě škoda, protože ve hře je hodně textu a v podstatě celá je postavená na příběhu.

Hra byla původně vytvořena pomocí RPG makeru, Android verze už však funguje na Unity. I přesto si hra zachovala grafické zpracování, které vychází ze starých RPG her, jako je Final Fantasy nebo Chrono Trigger. I když se vám ale grafika na první pohled nemusí líbit, rozhodně doporučujeme hru vyzkoušet, a to kvůli příběhu, ve kterém se v roli dvou lékařů snažíte splnit poslední přání umírajícího. Hra je dostupná od dnešního dne na Google Play, a to za cenu 149 Kč.

Máte nějakou oblíbenou příběhovou hru na Android?

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

peterel

11.5.2017 21:36

Někdy jsem se smál, častěji mi bylo ale smutno, někdy i se slzou na krajíčku.
Všem doporučuji.

gohlinka2

z aplikace
13.5.2017 18:41

Doporučuji taky Silent Age.

RSS (komentáře k článku)