T-Mobile nabízí neomezená mobilní data na celé léto

tmobile mobilni data neomezeně

Jeden ze tří největších tuzemských operátorů, T-Mobile, dělá další krok směrem ke svým zákazníkům využívajícím mobilní data. Na začátku června tohoto roku nově zavedl možnost převedení zbylých dat z dokoupených balíčků do dalšího měsíce. Nyní představuje další speciální datovou nabídku pro všechny náruživé uživatele internetu v mobilu. Zákazníci růžového operátora si mohou nyní užít neomezená mobilní data na celé léto.

Mobilní data na léto v aplikaci můj T-Mobile

T-Mobile dnes ve své tiskové zprávě představil speciální balíček, díky kterému mohou jeho zákazníci o prázdninách využívat mobilní data neomezeně. Nabídka je určena pro všechny zákazníky s hlasovým tarifem i předplacenou hlasovou kartou s aktivovaným datovým balíčkem. Akce je platná od 20. června do 31. srpna, aktivuje se v aplikaci Můj T-Mobile prostřednictvím balíčku pro mobilní data „Neomezená data na léto“. Balíček má platnost 30 dní, s možností dalšího obnovení, které je možné opět provést v rámci aplikace. Za standardní měsíční poplatek tak majitelé SIM od T-Mobile získají na celé léto neomezená mobilní data, bez rychlostních limitů.

t-mobile neomezená data

Balíček s neomezenými daty lze čerpat v rámci celé Evropské unie. Nemusíte se proto obávat dalších poplatků za využívání internetu v mobilu v zahraničí. T-Mobile tak přichází na trh se zajímavou, i když dočasnou nabídkou určenou pro všechny, kteří chtějí mobilní data využívat neomezeně a za rozumnou cenu.

Můj T-Mobile Business
Můj T-Mobile Business

Využijete letní nabídky od T-Mobile?

Zdroj: T-Mobile

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)