T-Mobile nově umožňuje převést mobilní data do dalšího měsíce

t-mobile mobilní data

Internet v mobilu je dnes základem veškeré on-line komunikace. Používají ho v podstatě všichni uživatelé nejen chytrých, ale i tlačítkových telefonů. Nabídka tarifů pro mobilní data je široká, ceny v České republice se však oproti zbytku světa stále pohybují značně vysoko. Malý krok blíže ke svým uživatelům ve své tiskové zprávě oznámil jeden ze tří největších operátorů T-Mobile.

Levnější balíčky a převody dat již od června

Až doposud si uživatelé T-Mobilu po vyčerpání svého základního balíčku internetu v mobilu mohli mobilní data přikoupit s maximálním limitem 1,5 GB. To se ovšem mění. S platností od 7. června 2019 růžový operátor rozšiřuje své portfolio navýšení datového limitu. Zákazníci si tak nově mohou mobilní data přikoupit v rámci 60 MB až 10 GB balíčků. Kromě navýšení počtu balíčků operátor upravil také ceny. U nejvyššího možného datového limitu (10 GB) se cena snížila o více jak polovinu, za původní cenu obnovení dat v limitu 1,5 GB je nyní poskytováno 2,5 GB. Jedná se tak o 40% snížení ceny oproti předchozí nabídce.

Výhodnější cenová nabídka a rozšíření nabídky dokoupení balíčků mobilních dat však není jedinou novinkou se kterou T-Mobile v červnu přichází. V případě, že si zákazník objedná navýšení limitu internetu v mobilu a data zcela nevyčerpá, může si je převést do dalšího měsíce. Zbylá mobilní data tak mohou být využita i v dalším zúčtovacím období a to jak v případě tarifu, tak předplacené karty.

Můžeme jen doufat, že se tento krok stane inspirací i dalším operátorům. Mobilní data by tak mohla začít být postupem času cenově dostupnější, bez zbytečných podmínek, jako je například 30 denní platnost balíčku. Ostatně tak, jak je to již běžnou praxí v zahraničí.

Využijete novou nabídku?

ZdrojT-Mobile

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)