5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #31

a99f899e-a514-4071-b3e6-65271a814952

Vítejte u 31. pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, na kterém se velkou měrou podílíte také vy, naši čtenáři. Do naší redakce znovu dorazila celá řada zajímavých tipů, z nichž jsme pro vás vybrali pětici těch nejzajímavějších. Zároveň také připomínáme, že zasílání tipů se vyplatí, neboť ti nejpilnější z vás mají šanci vyhrát některou z hodnotných cen. Nyní se však společně pojďme podívat na dnešní výběr zboží.

1) Xiaomi nabíječka do auta + Bluetooth FM Transmitter

Říkáte si, že místo pro zapalovač ve vašem autě je zcela zbytečné? Omyl, i nekuřáci ho mohou velmi dobře zužitkovat. Zdířka pro autozapalovač totiž může skvěle posloužit jako napájení pro tuto nabíječku od čínské společnosti Xiaomi. Tou můžeme nejen pohodlně nabíjet náš telefon, ale rovněž náš přístroj spárovat pomocí technologie Bluetooth 4.0 a učinit z ní FM Transmitter.

Vlastnosti:

 • USB výstup pro připojení nabíjecího kabelu.
 • Možnost využití jako FM Transmitter.
 • Není určena pro všechna vozidla.
čínské zboží - Xiaomi nabíječka do auta

 

Cena: 321 Kč (Gearbest)

– zaslal Jakub Peřina (celkově 1 tip)

2) Chytrý OLED náramek

Nemůže být pochyb o tom, že popularita chytrých náramků stále stoupá. Pro spoustu uživatelů však často vyšší cenovka představovala překážku. Právě pro tyto případy je zde tento chytrý náramek, který vedle několika užitečných funkcí nabízí také stylový design a OLED displej. Zařízení může doporučit také čtenář Ondřej Garai, který nám tip zaslal. Zároveň však uživatelé upozorňují na nedostatky v podobě horší čitelnosti na slunci a pouze jedné velikosti náramku. Pokud však vezmeme v potaz cenu, můžeme tyto chybky snadno odpustit.

Vlastnosti:

 • OLED displej.
 • Krokoměr, notifikace, synchronizace SMS a volání, ochrana proti ztrátě.
 • Horší čitelnost na slunci, pouze jedna velikost.
201410171651407921

 

Cena: 588 Kč (Gearbest)

– zaslal Ondřej Garai (celkově 2 tipy)

3) Endoskop pro mobilní telefon

Řada z nás se jistě setkala se situací, kdy bylo potřeba nahlédnout také do špatně přístupných zákoutí. Právě pro tyto případy je zde tato endoskopická kamera určená pro připojení k mobilnímu telefonu. Můžeme ji tak mít vždy snadno po ruce a nic před námi nezůstane skryto. Samotné zařízení zvládne přenášet obraz v rozlišení 640 x 480 pixelů. Využít můžeme rovněž přisvětlovací diody, která se hodí do hůře osvětlených prostor.

Vlastnosti:

 • Snadné připojení pomocí OTG.
 • Délka kabelu 5 metrů.
 • Přenos obrazu v rozlišení 640 x 480 px.
201509021730104340

Cena: 386 Kč (Gearbest)

– zaslal Petr Šubrt (celkově 1 tip)

4) Šikovná zásuvka pro chytrou domácnost

Také se vám občas stane, že zapomenete zhasnout vaši lampičku nebo čas od času toužíte po vyhřátém topení ještě před příjezdem? V dnešní době, kdy spousta domácích zařízení podporuje dálkové ovládání prostřednictvím bezdrátové sítě, již takové situace nepředstavují žádný problém. Jestliže vlastníte již zmíněná chytrá zařízení, můžete je snadno propojit pomocí této zásuvky. Ta se automaticky připojí k vaší domácí síti a v kombinaci s mobilní aplikací potom můžeme snadno spárovat takřka celou naši domácnost.

Vlastnosti:

 • Funkce časovač.
 • Stylový design.
 • Možnost dálkového ovládání.
201412221453318185

 

Cena: 396 Kč (Gearbest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

5) Chytrá LED lampička jako dekorace

Dnešní poslední tip může skvěle posloužit pro navození příjemné atmosféry. Jedná se totiž o chytrou LED lampičku, která zvládá svítit hned v několika barvách. Ty můžeme snadno upravovat pomocí mobilní aplikace, stejně jako intenzitu samotného svícení. Díky svému stylovému designu může lampička výborně posloužit také jako dekorace.

Vlastnosti:

 • Stylový design.
 • Mobilní aplikace.
 • Nastavení barvy a intenzity svícení.
201508181449156900

Cena: 418 Kč (Gearbest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)