5 tipů na zboží z Číny: Šikovné stolní stojánky na mobil

tipy-z-ciny-386-AliExpress-stolni-stojanky-mobil

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé produkty z obchodů na AliExpressu. Je za námi velký slevový “svátek” 11.11 a pravděpodobně i velké nákupy za dost peněz. Dnes tedy dáme peněženkám trochu odpočinout a podíváme se na levné, ale i tak dost šikovné pomocníky, které ocení spousta majitelů mobilních telefonů: Stolní stojánky. Vybrali jsme pět druhů, které nám přišly výhodné a hezké.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Kovový skládací stojánek

Vytáhnout z kapsy, batohu či kabelky, rozložit, používat a zase složit. Jak jednoduché. Šikovný stojánek z kovu, který navíc i velmi dobře vypadá. K dispozici jsou čtyři různé barvy.

Cena: 140 Kč

Skládací s 30W bezdrátovou nabíječkou

Co takhle k tomu skládání přidat jako bonus ještě i bezdrátové nabíjení? Pokud vám nevadí plast, stačí přidat jen pár korun a máte vyřešené i doplňování energie.

Cena: 150 Kč

Dřevěný elegán

Kov, plast… a co takhle dřevo? Tento stojánek nabízí dvě různé pozice pro uložení mobilu a k dispozici jsou i dvě barevné varianty. Pokud se vám dřevo líbí, tak by vás mohl zaujmout případně i miniaturní slon.

Cena: 190 Kč

Astronaut jako stojánek

Super stojánek hlavně pro mladší majitele nebo uživatele mobilů či tabletů. Astronauta si můžete vybrat ve dvou různých pozicích.

Cena: 210 Kč

Ručičky

Paletu různých materiálů nám uzavře barevný silikon ve tvaru ručiček, které váš mobil dokáží obejmout, případně podložit.

Cena: 35 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Držák mobilu do koupelny 120 Kč
5v1 USB čtečka a redukce 65 Kč
Noční LED světlo od 80 Kč
Teleskopický mini stativ 140 Kč
Skládací foto lightbox 210 Kč
Stolní LED sloupek 195 Kč
Čistič displeje 85 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte nějaké jiné stojánky za AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)