5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #164: Samsung EVO+, infraport a další

Tipy z Číny - Samsung EVO+

Seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů pokračuje svým 164. dílem, ve kterém si představíme paměťovou kartu Samsung EVO+, infraport do MicroUSB, šikovné pouzdro a další.

1) Paměťová karta Samsung EVO+ 64 GB

Rychlou paměťovou kartu dnes využijeme nejen ve fotoaparátech či akčních kamerách, ale i samozřejmě v mobilních telefonech. Ty dnes také umí nahrávat video ve 4K rozlišení, k čemuž se karty s rychlým přenosem hodí. Známou kartu Samsung EVO+ zakoupíte i na českém trhu, její 64GB variantu U3 však vyjde o nějakou tu stovku dráž. V případě zaslání z Číny nemusíte řešit ani poštovné a zboží vám přijde rovnou do schránky. Což je další úspora času a peněz. K dispozici jsou i další varianty paměťové karty.

Samsung EVO+ 64 GB U3 – vlastnosti

 • Rychlost čtení 100 MB/s
 • Rychlost zápisu 60 MB/s
Samsung EVO+ – tipy z ciny

Cena: 426 Kč (Aliexpress)

2) Pouzdro na příslušenství

Pokud odjíždíte na dovolenou, jistě s sebou balíte i nějakou elektroniku a příslušenství k ní. Ať už se jedná o fotoaparát, akční kameru, tablet, nabíječku, powerbanku a další, posloužit vám může toto šikovné pouzdro. To do sebe vměstná spoustu užitečného příslušenství, které tak budete mít na jednom místě. A navíc ochráněno. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

pouzdro-nakupy v cine

Cena: 240 Kč (GearBest)

3) Infraport do MicroUSB

V minulém díle jsme si představili infraport do USB-C, v tom dnešním si proto ukážeme variantu do MicroUSB. K čemu infraport v mobilní telefonu využít? Tato bezdrátová technologie dokáže nahradit váš stávající dálkový ovladač. Mobilním telefonem tak dokážete ovládat například televizi, Blu-Ray přehrávač, klimatizaci a další spotřebiče v domácnosti. Obchod nabízí i variantu s USB-C.

infraport-cinske obchody

Cena: 140 Kč (Aliexpress)

4) USB 3.0 čtečka paměťových karet

Potřebujete často přenášet data z paměťové karty do počítače? Řešením může být připojení daného zařízení přímo do PC, ne vždy je to však možné. Pokud nemá váš počítač čtečku paměťových karet, může posloužit náš 4. tip. Ten ukazuje jednoduchou čtečku do USB, kterou lze kdykoliv využít. Díky standardu USB 3.0 slibuje rychlý přenos dat, navíc podporuje nejen MicroSD, ale i větší formát SD.

USB ctecka-cinske eshopy

Cena: 100 Kč (Aliexpress)

5) Šikovný držák kabelu

Bojujete s nezbednou kabeláží? Chtěli byste si své pracoviště trochu více zorganizovat? Rozhodně dobrým pomocníkem jsou nalepovací držáky kabelů, které stojí pakatel, ale dá se s nimi dosáhnout skvělého výsledku. V tomto balení naleznete 6 kusů jednoduchých držáků, které lze nalepit kamkoliv, a upevnit či uspořádat tak kabely.

drzak kabelu-zbozi z ciny

Cena: 32 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)