TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #162: Herní držák, Xiaomi powerbanka a další

herni drzak-tipy z ciny 162

Středeční ráno se opět ponese ve znamení dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes na nás čeká například herní držák, Xiaomi powerbanka, držák na kolo a další.

1) Herní držák telefonu

Patříte mezi náruživé hráče mobilních her? Pak by se mohl hodit tento herní držák telefonu, díky kterému si herní tituly ještě více užijete. Tato pomůcka zpříjemní držení telefonu a obsahuje i dvě ovládací tlačítka v horní části. Univerzální konstrukce zajistí, že lze herní držák použít pro libovolný telefon. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

herni drzak telefonu-nakupy v cine

Cena: 291 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

2) Powerbanka od Xiaomi

Společnost Xiaomi stojí za oblíbenými powerbankami, které nám pomohou doplnit energii na cestách. Externí nabíječky tohoto výrobce slaví úspěch zejména díky skvělému poměru ceny a kvality. Model PLM09ZM nabídne dostatečnou kapacitu 10 000 mAh, kovové tělo, kompaktní rozměry i dvojici USB výstupů. Nechybí pak samozřejmě ani podpora rychlonabíjení.

PLM09ZM – vlastnosti

 • kapacita: 10 000 mAh
 • konektory: 2x USB-A, MicroUSB vstup
 • výstup: 5,1 V/ 2,4 A, 9 /12 V
 • výkon: 15 W MAX
Xiaomi PLM09ZM-tipy z ciny

Cena: 480 Kč (GearBest)

3) USB HUB na monitor

Nemá vaše PC dostatek USB konektorů? Nebo jen nejsou dobře po ruce? Levným řešením je USB HUB, který poskytne další porci konektorů. Náš třetí tip zobrazuje řešení, které lze snadno připevnit na desku stolu nebo klidně i za hranu monitoru. Tím jsou další USB konektory přesně tam, kde je potřebujete.

USB hub na monitor-cinske obchody xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 313 Kč (GearBest)

4) Držák telefonu na kolo

Pokud vyrážíte často na kolo a rádi prozkoumáváte nová místa, může se vám hodit mobilní telefon jako turistická navigace. Aby byl telefon stále na očích, je však potřeba také speciálního držáku na řidítka. Tento silikonový držák lze použít pro libovolný mobilní telefon a stejně tak jej přichytit přesně do míst, kde se vám to hodí nejvíce.

drzak telefonu na kolo-cinsky eshop

Cena: 115 Kč (GearBest)

5) Držák telefonu za krk

Dnešní díl zakončíme opět spíše vtipnějším zbožím. Neznamená to však, že by si nenašlo své zájemce. Často sledujete filmy z mobilního telefonu nebo tabletu a už vás nebaví přístroj držet ručně? Tento držák můžete použít pro nastavení libovolné výšky či pozice nebo jej dokonce i zavěsit za krk.

drzak telefonu za krk-tipy z ciny

Cena: 336 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)