Menu

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #162: Herní držák, Xiaomi powerbanka a další

Středeční ráno se opět ponese ve znamení dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes na nás čeká například herní držák, Xiaomi powerbanka, držák na kolo a další.

1) Herní držák telefonu

Patříte mezi náruživé hráče mobilních her? Pak by se mohl hodit tento herní držák telefonu, díky kterému si herní tituly ještě více užijete. Tato pomůcka zpříjemní držení telefonu a obsahuje i dvě ovládací tlačítka v horní části. Univerzální konstrukce zajistí, že lze herní držák použít pro libovolný telefon. Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

herni drzak telefonu-nakupy v cine

Cena: 291 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

2) Powerbanka od Xiaomi

Společnost Xiaomi stojí za oblíbenými powerbankami, které nám pomohou doplnit energii na cestách. Externí nabíječky tohoto výrobce slaví úspěch zejména díky skvělému poměru ceny a kvality. Model PLM09ZM nabídne dostatečnou kapacitu 10 000 mAh, kovové tělo, kompaktní rozměry i dvojici USB výstupů. Nechybí pak samozřejmě ani podpora rychlonabíjení.

PLM09ZM – vlastnosti

 • kapacita: 10 000 mAh
 • konektory: 2x USB-A, MicroUSB vstup
 • výstup: 5,1 V/ 2,4 A, 9 /12 V
 • výkon: 15 W MAX

Xiaomi PLM09ZM-tipy z ciny

Cena: 480 Kč (GearBest)

3) USB HUB na monitor

Nemá vaše PC dostatek USB konektorů? Nebo jen nejsou dobře po ruce? Levným řešením je USB HUB, který poskytne další porci konektorů. Náš třetí tip zobrazuje řešení, které lze snadno připevnit na desku stolu nebo klidně i za hranu monitoru. Tím jsou další USB konektory přesně tam, kde je potřebujete.

USB hub na monitor-cinske obchody

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 313 Kč (GearBest)

4) Držák telefonu na kolo

Pokud vyrážíte často na kolo a rádi prozkoumáváte nová místa, může se vám hodit mobilní telefon jako turistická navigace. Aby byl telefon stále na očích, je však potřeba také speciálního držáku na řidítka. Tento silikonový držák lze použít pro libovolný mobilní telefon a stejně tak jej přichytit přesně do míst, kde se vám to hodí nejvíce.

drzak telefonu na kolo-cinsky eshop

Cena: 115 Kč (GearBest)

5) Držák telefonu za krk

Dnešní díl zakončíme opět spíše vtipnějším zbožím. Neznamená to však, že by si nenašlo své zájemce. Často sledujete filmy z mobilního telefonu nebo tabletu a už vás nebaví přístroj držet ručně? Tento držák můžete použít pro nastavení libovolné výšky či pozice nebo jej dokonce i zavěsit za krk.

drzak telefonu za krk-tipy z ciny

Cena: 336 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

--->Pro hlasování je potřeba se přihlásit!<---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

 

Komentáře

Tlamik

tlamik 7

4.7.2018 10:47

ten silikonový na kolo mám, kvalitní značkový originál, ale stejně je to na houby. Jednak mám strach, kdy ten silikon praskne a mobil spadne na zem a druhak se to prostě protáčí, i když to je utažené a za třetí ty silikonové uši na kterých to drží zakrývají tlačítka i tlačítko uprostřed, byť jen částečně, ale za to všechny tři a jsou prakticky nepoužitelné, o otisku prstu ani nemluvě (Galaxy S5). Zatím jsem nenašel ani jeden držák na kolo, který by byl pro mě vyhovující.

Acrooseven

Acrooseven 2

4.7.2018 11:04

Proč stále doporučujete zboží z Gearbest, když téměř vše uvedené je minimálně o 10-20% dražší než na Aliexpress? To z toho máte nějakou provizi? Ať jsem konkrétní zde doporučovaná powerbanka Xiaomi 2i – PLM09ZM z Gearbest za $25,86 z Ali za $22,10 obojí včetně pošty, bez žádných slevových kupónu, za cenu pro všechny.

Vasekcze

Vasekcze 0

4.7.2018 13:38

Acrooseven – samozřejmě že mají, stačí se podívat na link, v kterém je ID kampaně ;)

Wolfsteen

wolfsteen 0

4.7.2018 14:57

Ten hub je fajn, ale má jednu podstatnou vadu. Aby šel takto pěkně přidělat na monitor, musel by mít rovná záda, a to málokterý monitor má.

Zbynek_trnka

Wulfher 6

4.7.2018 23:44

To acrooseven: mě to na Gearbestu ukazuje za tu powerbanku cenu $21.44 což je o pár centů míň než na Alíkovi. Tak asi kvůli tobě upravili cenu ;-) Jinak já mám přesně opačnou zkušenost vše co kupuji je na Gearbestu levnější než na Alíkovi pokud to teda na Gearbestu mají.

Mikeynator

Mikeynator 0

5.7.2018 6:54

Tak to já si klidně připlatím pár centů z Alíka, protože dvakrát jsem z Gearu čekal na zboží skoro půl roku. Jen jednou jsem objednal z evropského skladu a bylo doma do týdne, ale na Alíkovi vždy +- 14 dní.

Acrooseven

Acrooseven 2

5.7.2018 8:40

Wulfher – cena $21.44 je bez pošty s poštou se dostaneš na zmíněnou částku $25,86
wolfsteen u HUB je cena překvapivě nižší, asi světlá vyjímka.

RSS (komentáře k článku)