TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Elektro cyklo příslušenství

tipy-z-ciny-458-AliExpress elektro cyklo příslušenství

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z čínského AliExpressu. Saharský písek už snad definitivně popadá na zem a současně se i vyjasní, takže může pořádně začít sezóna ježdění na kole. Pro tento případ jsme dnes vybrali cyklo elektro příslušenství, kterým můžete vybavit váš bicykl.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Prodlužovací nástavec řídítek (hrazda) s powerbankou Uchoose

Jelikož se v tomto vydání věnujeme elektronice na kole, začneme jednou skvělou vychytávkou, která může dalším zařízením poskytnout nejen prostor pro upevnění, ale také energii. Už jste viděli „prodlužovák“ na řídítka se zabudovanou powerbankou?

Cena: 230 Kč

Elektrický kompresor

Jasně, pumpička je pumpička. Rychlá, lehká, skladná a spolehlivá. Pokud byste ale přece jen zatoužili využít elektroniku i v oblasti dofukování kol a pošetřit při tomto procesu trochu sil, tady máte jednu možnost za pár stovek. Na výběr je několik variant dobíjecích kabelů.

Cena: 400 Kč

Přední LED svítilna Peaches

Nepatří do povinné základní výbavy, ale na kole by ji měl mít minimálně za zhoršených světelných podmínek každý. Že vám přední světlo na bicyklu aktuálně chybí? Podívejte se na širokou nabídku několika modelů od značky Peaches.

Cena: od 240 Kč

Zadní světlo „ocas“

Ani zadní světlo nemusíte mít nutně vždy, ale na kole je možná ještě mnohem důležitější než přední. Hlavně pro splnění pravidla „být vidět“. Bohatě k tomu přitom poslouží i jen světelný „ocásek“ pod sedadlem. Pokud vám vyhovuje minimalistické řešení, neváhejte.

Cena: 170 Kč

Elektrický zvonek

Tak jednoduchý a tak účinný. Pokud se tedy nesnažíte objet například chodce se sluchátky na uších. Tento model nabízí čtyři různé melodie a nabíjí se přes microUSB zdířku.

Cena: 160 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
USB-C 100W 3m kabel Essager 210 Kč
Selfie tyč s osvětlením 140
Asometech 60W nabíječka 300 Kč
Ovladač k TV s klávesnicí 300 Kč
Dětský zvonek na kolo „beruška“ 110 Kč
50 ks stahovacích pásků na kabely 110 Kč
Držák na herní ovladač pod stůl 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké další elektro příslušenství na kolo máte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)