TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Příslušenství do plného auta

tipy-z-ciny-417-prislusenstvi-do-plneho-auta-aliexpress

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na čínském tržišti AliExpress. Jelikož se blíží odjezdy na dovolenou a řada z nás nejspíš minimálně jednou za léto někam vyrazí naplněným autem, máme pro vás tipy na příslušenství pro tuto příležitost. Vybrané produkty nejsou primárně určené pro řidiče, ale hlavně pro zbytek posádky.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

USB rozbočovač do 12V zásuvky

Plné auto lidí velmi často představuje také velký zájem o USB konektory kvůli nabíjení telefonů či jiné elektroniky. Pokud nemáte moderní vozidlo, které má zdířky téměř v každém záhybu, mohli byste vzít zavděk podobnému adaptéru s více konektory. Můžete vybírat dle různých verzí USB zdířek a jejich výkonů.

 Cena: od 65 Kč

Organizéry na sedadla

Zejména v situaci, kdy vzadu sedí děti, se hodí mít v prostoru mezi předními a zadními sedadly šikovně vyřešený úschovný prostor pro pití, ubrousky, knížky a další věci, které je dobré mít po ruce. Jako bonus je skvělá rozkládací polička, na kterou se dá položit telefon či tablet.

Cena: 430 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Mini lednička mezi sedadla

Pokud jste zvyklí jezdit delší trasy v létě, nejspíš už v kufru máte pořádnou ledničku na jídlo a pití. Nebylo by ale super, kdyby se pár lahví nebo i něco k zakousnutí nemuselo pokaždé lovit vzadu? Tato aktivní minilednička se vejde mezi přední sedadla.

Cena: 1 450 Kč

Držák mobilu či tabletu na opěrku

Jestli je visutá polička na položení elektroniky příliš robustní a místa není nazbyt, můžete uchycení telefonu nebo tabletu vyřešit tímto způsobem. Podobný šikovný držák vyrábí například i Baseus, nicméně tento má i možnost volného naklánění, otáčení a přiblížení.

Cena: 220 Kč

Držák tabletu na přední sklo

Nejen cestujícím na zadních sedadlech přijde snadný přístup k obrazovce tabletu vhod. Ovládání muziky, kontrola navigace, volání s rodinou či posádkou druhého auta… to všechno může mít pod palcem spolujezdec alias navigátor a DJ v jedné osobě. Tento držák se snadno připne na sklo a díky opření o palubní desku by neměl mít problém udržet i velký a těžký tablet.

Cena: 650 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Držák mobilu do sáněk na blesk 150 Kč
Flexibilní držák na mobil 130
Aplikací ovládané mini LED panely 180 Kč
Žárovka s pohybovým senzorem od 65 Kč
USB 3.0 hub 90 Kč
Flexibilní mini stativ – trojnožka 65 Kč
Mini světýlko do USB 20 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Doporučíte další podobné příslušenství do auta?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)