5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál) #4

tipy z ciny leto 4

Máme za sebou další týden, což znamená jediné – další porci 5 zboží z Číny, které vám zpestří léto a hezké počasí.

1) Zvonek a světlo na kolo v jednom

Český národ se řadí mezi nadšené cyklisty a spousta z nás nejen o víkendech za hezkého počasí vyjíždí na dvou kolech na projížďku. Sháníte pro své kolo světlo a zároveň byste ocenili zvonek, kterým byste o sobě dávali vědět motajícím se kolemjdoucím? S tímto čínským zbožím to můžete vyřídit naráz, navíc za velmi sympatickou cenu.

zboží - světlo a klakson

Cena: 142 Kč (DealExtreme)

2) Magnetická deska pro toulavé šroubky

Znáte ten pocit, když rozebíráte nějaký přístroj a jednotlivé šroubky či části se vám před opětovným smontováním nedaří najít? S tím je konec díky této šikovné magnetické destičce, která kovové prvky skvěle udrží na jednom místě a navíc vám dovolí jednotlivé části popsat fixou. Ideální zboží pro letní kutily.

zboží - popisovací deska

Cena: 122 Kč (Aliexpress)

3) Cestovní zásuvka (AU/UK/US/EU)

Pokud míříte mimo Evropu, můžete narazit na dosud nevídaný problém – vaše nabíječka či jiný spotřebič nepůjde do místní zásuvky zapojit. Měli byste se tedy vybavit již před odjezdem. Šikovným tipem tedy může být tato univerzální redukce, která v sobě kloubí několik standardů zásuvek. Cena stále zůstává při zemi.

zboží - zásuvka

Cena: 120 Kč (DealExtreme)

4) Plastový loupač ovoce

V letních obdobích se konzumace ovoce rapidně zvyšuje, proto by se vám mohl hodit tento zajímavý nástroj. Plastový loupač lze velmi snadno použít zejména na pomeranče, které zbavíte snadno a rychle slupek. Cena 30 Kč rovněž potěší.

zboží - loupač ovoce

Cena: 120 Kč (DealExtreme)

5) Utěrka na čištění auta

Dnešní díl zakončíme tipem na zboží především pro pány. Horké počasí často svádí k umytí a nablýskání svého plechového miláčka, s čímž vám pomůže další tip – utěrka na čištění auta v podobě rukavice. Díky tomu již nemusíte používat nepraktické houbičky či utěrky.

zboží - utěrka

Cena: 56 Kč (DealExtreme)

Další díl s vašimi tipy

Pomozte nám tvořit seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál). Narazili jste na nějaké zajímavé zboží z Číny? Podělte se s námi pomocí formuláře. Děkujeme.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů (letní speciál)

Líbil se vám dnešní výběr 5 zajímavých zboží?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)