TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Dárky, které (snad) ještě dorazí včas

tipy-z-ciny-390-AliExpress-darky-2022-reproduktor-anker-soundcore-2

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Vánoce jsou v podstatě za rohem (víkendem), ale stále máte možnost nakoupit na tomto čínském portálu nějaké dárky. Našli jsme pro vás pět produktů, které jsou v evropských skladech a je u nich garantováno doručení do pěti pracovních dní. Takže by to s nimi mohl Ježíšek stihnout…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Bluetooth reproduktor Anker Soundcore 2

Bývá v akci i o pár stovek levnější, ale pokud se poohlížíte po malém reproduktoru, neprohloupíte. Jde o jeden z nejoblíbenějších modelů na celém AliExpressu. V Česku se prodává také, ale ne za takto nízkou cenu. Dodání do pěti dní je u modré varianty.

Cena: 1 200 Kč

Závěsný organizér do auta

Telefon, tablet se seriály, filmy či hrami, svačina, krabička s kapesníky, deštník a dvě lahve s nápoji. To všechno dokáže pojmout tento koženkový organizér, který se zavěšuje na přední sedadlo v autě. Rychlé doručení je u černé varianty.

Cena: 480 Kč

Herní klávesnice Machenike K7

Klávesnice pro hráče, u které jsou na výběr dva druhy zdvihu (1,5 a 2,4 mm), tlakové odezvy (80 a 60 g), podsvícení (RGB a IceBlue) i konektivity (kabel a Bluetooth). Do pěti dní by měly dorazit všechny varianty.

Cena: od 1 400 Kč

Chytré stropní kruhové LED světlo

Minimalistické a elegantní osvětlení s tenkým kovovým rámečkem v bílém či černém provedení. Můžete vybírat z několika průměrů a výkonů LEDek. U všech modelů je možnost ovládání přes Tuya či podobné aplikace. Rychlé dodání najdete u několika verzí.

Cena: od 460 Kč

MP3 přehrávač (primárně) pro sportovce

Poslech hudby při běhání či jiné sportovní aktivitě je velmi oblíbený, nicméně ne všem vyhovuje tahat s sebou mobil jako audio zdroj. Pokud není k dispozici úložiště třeba v hodinkách, může se hodit podobný základní mp3 přehrávač. Má interní 8GB paměť a rozšířit se dá o dalších 64 GB. Připojení je možné přes jack i Bluetooth 4.0 a přítomen je i FM přijímač. Na pětidenní dodání si můžete přepnout u typu dopravy.

Cena: 990 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Stolní digitální hodiny 230 Kč
Tuya 3m LED pásek 290 Kč
Elektronický zvonek na kolo 210 Kč
LED čelovka od 160 Kč
Kosmonaut držák na mobil 210 Kč
Kosmonaut LED lampička do USB 80 Kč
Madlo na nošení elektro koloběžky 160 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik dárků už jste objednali na AliExpressu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)