5 tipů na zboží z Číny: „Městské“ batohy nejen na notebook

tipy-z-ciny-429-aliexpress-batoh-notebook-elektronika

Vítejte u dalšího vydání seriálu s tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Tentokrát máme hlavních pět doporučení pro čtenáře, kteří shánějí batoh, v němž by se dal pohodlně a také bezpečně přenášet notebook a případně i další elektronika. Vybrali jsme kousky, které se dobře prodávají, mají skvělé hodnocení a tak nějak se nám prostě líbily. Tak si možná vyberete…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Nenápadný batoh ve sportovním stylu

Vzhledově nejobyčejnější a tak nějak nejvíc „casual“ batoh z dnešního výběru. Svou funkci splní, ale nevypadá přehnaně formálně a hranatě. Nechybí kapsa na až 15,6″ notebook nebo USB propojka pro využití powerbanky a nabíječky.

 Cena: 340 Kč

Dámský batoh na notebook a elektroniku

V tomto případě už by se možná dalo hovořit o cestovním kufru, ale opravdu malém. Důležité u něj je, že má klasické popruhy na ramena, nicméně se dá plně otevřít a před kapsu na laptop se vejde třeba i oblečení na kratší dovolenou. Do menší verze se vejde 14″ notebook, do větší 15,6″ laptop. A těch barev na výběr…

Cena: 880 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zlatá střední cesta

Tento kousek od značky Ceavni dost připomíná první dnešní model, ale přece jen je už trochu uhlazenější a působí i o něco odolněji. Víc prostoru zde má také koženka.

Cena: 400 Kč

Business elegán

Pokud na sobě máte často kvůli práci košili či oblek a nechce se vám tahat notebook a další věci v aktovce či brašně přes jedno rameno, možní hledáte přesně něco takového.

Cena: 310 Kč

Nekompromisní „bágl“ na všechno

Batoh, jehož kapacity jsou 37 či 45 litrů a přitom nejde o žádnou turistickou krosnu, ale dost moderně a „městsky“ vypadající backpack, do kterého nacpete téměř celou pracovnu i s půlkou obýváku. Pokud celý objem nevyužijete, můžete batoh sepnout na menší rozměr.

Cena: 1 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Mini stativ Ulanzi MT-09 295 Kč
Neprodyšný obal na mobil 50
Polička na TV či monitor od 90 Kč
Noční světýlko s pohybovým senzorem 100 Kč
Běžecké / gym šortky s kapsou na mobil 250 Kč
Essager BT 5.3 USB adaptér 290 Kč
Skládací a otočný stojánek na mobil 100 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Na jaký typ batohu jste zvyklí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)