Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: co třeba tlačítkový mobil s Androidem?

tipy na xiaomi produkty tlačítkový mobil

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s naším pravidelným seriálem tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Kromě několika jednoduchých vychytávek jsme vybrali i tlačítkový mobil s Androidem, který můžete pořídit třeba vaší babičce.

Xiaomi Qin F21 Pro

Jsou vaši prarodiče zvyklí na tlačítkový telefon, ale chtěli byste s nimi zůstat ve spojení třeba přes WhatsApp, videohovory nebo jim ukázat běžné Androidí aplikace? Pak může být zajímavou volbou tlačítkový mobil Xiaomi Qin F21 Pro s operačním systémem Android 11.

Xiaomi Qin F21 Pro Review || The King is BACK!!

Xiaomi Qin F21 Pro Review || The King is BACK!!

Cena: 2 700 Kč

Xiaomi Vegetable Cutter

Krájíte často zeleninu? Xiaomi Vegetable Cutter vám nabídne hned několik nástavců a vše máte nakrájené za pár sekund. Jestliže tedy děláte velkou porci zeleninového salátu, dokáže vám tento kousek ušetřit desítky minut.

Cena: 700 Kč

Xiaomi Mijia Youpin Silicone Cup Brush Scrubber

Taky doma trpíte při mytí vázy či jiné hluboké nádoby? Pořiďte si levnou vychytávku Xiaomi Mijia Youpin Silicone Cup Brush Scrubber, se kterou vám to půjde mnohem lépe.

Cena: 15 Kč

Xiaomi Milk Frother Handheld Foamer

Xiaomi Milk Frother Handheld Foamer je jednoduchý pěnič mléka. Pokud si doma chcete udělat třeba kvalitní cappuccino, bez napěněného mléka jste bez šance.

Cena: 140 Kč

Xiaomi Home Insoles Patch Heel Pads

Koupili jste si větší boty a nemůžete je vrátit? Pak vám možná pomůže podložka Xiaomi Home Insoles Patch Heel Pads. Hodit se může i v případě, kdy vás naopak tlačí pata a máte z nich puchýře.

Cena: 150 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)