Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levná sluchátka a chytrá váha

tipy na xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme třeba na levná sluchátka Redmi Buds 3 Lite, přenosný mikroskop, Bluetooth reproduktor, nebo chytrou váhu.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite jsou základní bezdrátová sluchátka s výdrží až 18 hodin a certifikací IP54. Aktuálně jde o jedny z nejlevnějších použitelných sluchátek na trhu, avšak se budete muset smířit s absencí ANC a zvukem, který odpovídá ceně. Pokud jste ale nenáročný posluchač, nebo si nechcete zničit/ztratit svá drahá sluchátka na cestách, neuděláte vyloženě chybu.

Redmi Buds 3 Lite (Youth Edition) REVIEW: Pros & Cons

Redmi Buds 3 Lite (Youth Edition) REVIEW: Pros & Cons

Cena: 390 Kč

Xiaomi Home Indoor Automatic Fragrance Machine

Xiaomi Home Indoor Automatic Fragrance Machine je automatický dávkovač vůně, který je na Aliexpressu k dostání v černé a bílé verzi. Můžete si jej připevnit někam na zeď a zvolit, jak často má tato mašinka fungovat.

Cena: 330 Kč

Xiaomi Portable Bluetooth Speaker

Xiaomi Portable Bluetooth Speaker je kompaktní bezdrátový Bluetooth reproduktor s dobrou výdrží až 10 hodin (při 60 % hlasitosti) a certifikací IP67.

Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Speaker Mini Review – Best Compact Speaker Under $20

Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Speaker Mini Review - Best Compact Speaker Under $20

Cena: 530 Kč

Xiaomi Smart Weighing Scale 2

Xiaomi Smart Weighing Scale 2 je chytrá váha, která se ovládá přes Xiaomi aplikaci. Kromě jiného vám změří na základě vašeho věku či výšky vaší ideální váhu a na základě váhy rozpozná až 16 členů vaší domácnosti.

Xiaomi Body Composition Scale 2 | Fitness Tech Review

Xiaomi Body Composition Scale 2 | Fitness Tech Review

Cena: 540 Kč

Mijia Desktop Portable Microscope

Mijia Desktop Portable Microscope je přenosný mikroskop s baterií, takže k jeho provozu nebudete potřebovat zásuvku a můžete jej používat i na cestách. Má navíc Wi-Fi připojení, takže můžete obraz sledovat třeba na svém mobilu či tabletu.

Cena: 3 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)