Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: levný laserový dálkoměr a vyhřívaná vesta

tipy na xiaomi produkty mmi 11 ultra

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Mrkneme se třeba na loňskou vlajkovou loď, která je nyní k sehnání za velmi zajímavý peníz, ale také laserový dálkoměr, nebo vyhřívanou vestu.

Xiaomi Mi 11 Ultra 5G

Xiaomi Mi 11 Ultra 5G je loňská vlajková loď čínského giganta, která stála v době uvedení něco přes 36 000 korun. Nyní se dá sehnat téměř za polovinu, přičemž stále nabízí naprosto špičkové parametry, ať jde o 120Hz AMOLED displej s vysokým rozlišením, Snapdragon 888, nebo špičkové fotoaparáty.

Mi 11 Ultra Review – Xiaomi just KILLED Samsung!?

Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?

Cena: 19 500 Kč

Xiaomi Mijia Door Window Sensor

Xiaomi Mijia Door Window Sensor je levný senzor, který vás dokáže upozornit na otevřené dveře či okna, což se může hodit pro automatizaci chytré domácnosti. Pracuje na technologii Zigbee, takže budete potřebovat také odpovídající bránu.

Xiaomi Mijia Door/Window Sensor (Unbox/Install/Demo)

Xiaomi Mijia Door/Window Sensor (Unbox/Install/Demo)

Cena: 180 Kč

Xiaomi DUKA Laser Range Finder

Xiaomi DUKA Laser Range Finder je laserový dálkoměr, který čínský gigant nabízí za velice příjemné peníze. K měření mu stačí 0,2 sekundy a Xiaomi slibuje také maximální odchylku 1 mm. Maximální měřitelná vzdálenost pak činí 40 metrů.

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Xiaomi Laser Range Finder (Duka LS-1S)

Cena: 560 Kč

Xiaomi Buds 3

Xiaomi Buds 3 jsme tu už jednou měli, nyní se dají sehnat za ještě lepší peníze. Pokud tedy nechcete utrácet za jeho nástupce, (Xiaomi Buds 3T) bude vám i tato verze maximálně vyhovovat.

Xiaomi Buds 3 Review, is it The Best!!!

Xiaomi Buds 3 Review, is it The Best!!!

Cena: 1 800 Kč

Xiaomi SKAH 4 Electric Heated Vest

Xiaomi SKAH 4 Electric Heated Vest se může hodit s přicházející zimou. Jde o vestu, která je vyhřívaná, přičemž si můžete vybrat z prvního stupně, který slibuje vyhřátí na 30-35 stupňů, středního, který vestu ohřeje na 40-45 stupňů a vysokého (50-55 stupňů). Musíte si ale sehnat powerbanku, která není součástí balení.

SKAH Graphene Electric Heating Vest

SKAH Graphene Electric Heating Vest

Cena: 950 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)