TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: Black Friday v plném proudu

xiaomi produkty mi band oclean tv stick 4k

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Black Friday je v plném proudu, takže se mrkneme na nějaké zajímavé slevy, ale třeba také notebook s kovovým tělem, který se může stát vaším pracovním parťákem.

Oclean X

Oclean X je sonický kartáček s velkým barevným dotykovým displejem, výkonem až 84 000 pohybů za minutu, různými režimy pro personalizované čištění a samozřejmě také voděodolností IPX7.

Oclean X REVIEW: Color Touch Screen is a BIG DEAL!

Oclean X REVIEW: Color Touch Screen is a BIG DEAL!

Cena: 1 170 Kč

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Xiaomi Smart Band 7 Pro nabízí oproti klasické variantě hned několik výhod, ať se už bavíme o větším AMOLED displeji, senzoru okolního osvětlení pro automatickou regulaci jasu, nebo přítomnosti GPS, díky čemuž si můžete zaznamenávat své trasy i bez telefonu. Na Aliexpressu jej lze nyní koupit za vůbec nejnižší cenu.

Xiaomi Smart Band 7 Pro Review & FULL Walkthrough With Tests

Xiaomi Smart Band 7 Pro Review & FULL Walkthrough With Tests

Cena: 2 040 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 15

Xiaomi RedmiBook Pro 15 je kvalitní laptop, který se může pochlubit zejména nádherným displejem s 3.2K rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí. Nestrádá však ani co se týče výkonu. Tikají zde nové procesory AMD šesté generace a pokud by vám nestačil výkon integrované grafiky, můžete si jej nakonfigurovat s kartou RTX 2050, která zvládne v rozumném grafickém nastavení i ty nejnáročnější hry.

RedmiBook 15 Pro Review (2022 Edition)

RedmiBook 15 Pro Review (2022 Edition)

Cena: 26 400 Kč

Xiaomi Portable Coffee Cup

Xiaomi Portable Coffee Cup je stylová půllitrová termoska na kávu, na které naleznete logo Xiaomi. Může se jednat o ideální dárek pro všechny milovníky kávy a čínské značky zároveň.

Cena: 620 Kč

Xiaomi Mi TV Stick 4K

Xiaomi Mi TV Stick 4K je tyčka, kterou strčíte do své televize a můžete ji rázem proměnit v chytrou. Naleznete zde systém Android TV ve verzi 11 a také podporu 4K rozlišení, takže pokud máte nějakou starší TV s pomalým systémem a chtěli byste začít používat aplikace jako Netflix, HBO Max, Disney+, Kodi nebo YouTube, stačí investovat pár stovek a máte vystaráno.

The NEW Xiaomi Mi TV Stick 4K !! Worth the Upgrade ??

The NEW Xiaomi Mi TV Stick 4K !! Worth the Upgrade ??

Cena: 1 260 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)