TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: chytrý reproduktor i levná sluchátka

xiaomi produkty soundbar reproduktor sluchátka

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi pravidelnými tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Mrkneme se třeba na levná sluchátka Redmi Buds 3 Lite, ale také slušný soundbar, chytrý reproduktor nebo praktické rukavice.

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite jsou levnějším bratříčkem klasických Redmi Buds 3. Přitom stále nabízejí 18 hodin poslechu, USB-C konektor pro nabíjení nebo technologii Bluetooth 5.2. Konstrukce splňuje certifikace IP54, která sluchátka ochrání před deštěm či potem a musíme se smířit s absencí aktivního potlačení hluku. Za podobné peníze jde ale o zajímavou koupi.

Redmi Buds 3 Lite (Youth Edition) REVIEW: Pros & Cons

Redmi Buds 3 Lite (Youth Edition) REVIEW: Pros & Cons

Cena: 420 Kč

Xiaomi Youpin Large Electronic Wall Clock

Xiaomi Youpin Large Electronic Wall Clock jsou velké nástěnné hodiny zobrazující datum, čas a aktuální teplotu. Můžete je ovládat i pomocí přiloženého dálkového ovladače a měnit třeba barevné podsvícení.

Yaboodn Large Digital Wall Clock with Remote Control

Yaboodn Large Digital Wall Clock with Remote Control

Cena: 970 Kč

Xiaomi Mi TV Soundbar

Xiaomi Mi TV Wireless Soundbar vám za nízkou cenu dokáže poměrně dobře ozvučit váš obývák. Nepočítejte samozřejmě s kvalitou, kterou nabízí například Sonos, jak je vidět ve videu, ale pro základní poslech bude tento soundbar dostačovat a poskytne vám lepší zážitek, než kdejaká levnější televize.

Big Cinema Sound On A Budget? ~ Xiaomi Mi Sound Bar vs. Sonos Beam

Big Cinema Sound On A Budget? ~ Xiaomi Mi Sound Bar vs. Sonos Beam

Cena: 1 470 Kč

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves

Xiaomi Mijia Warm Windproof Gloves jsou praktické rukavice odolné proti větru i vodě. Navíc s nimi můžete pohodlně ovládat váš mobilní telefon bez toho, aniž byste je museli sundat z ruky.

Xiaomi Winter Thermal Gloves Waterproof Windproof Outdoor Sports Warm.

Xiaomi Winter Thermal Gloves Waterproof Windproof Outdoor Sports Warm.

Cena: 250 Kč

Xiaomi Mi Smart Speaker

Xiaomi Mi Smart Speaker se může pochlubit výkonem 12 W a samozřejmě nechybí připojení přes Bluetooth či Wi-Fi. O hlasové ovládání se postará Google Asistent. Reproduktory podporují také stereo režim, takže můžete spárovat dva mezi sebou a vytvořit tak prostorový zvuk. Je potřeba zmínit, že některé české e-shopy jej mají levněji a třeba v Lidlu se dal na začátku roku koupit pod tisícovku.

Xiaomi Smart Speaker with Google Home?! Full Walkthrough review [Xiaomify]

Xiaomi Smart Speaker with Google Home?! Full Walkthrough review [Xiaomify]

Cena: 1 200 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)