TOPlist

Lidl má ve slevě chytrý reproduktor od Xiaomi. Půjdete do něj?

lidl reproduktor xiaomi

Není to tak dávno, co začal Lidl prodávat kromě svých chytrých produktů také ty od Xiaomi. Už nějaký čas můžeme v nabídce nalézt vysavač, čističku vzduchu nebo chytrý reproduktor. Ten je nyní v zajímavé slevě a Lidl se může pochlubit jednou z nejlepších cen na internetu. Pojďme si jej tedy připomenout.

Xiaomi Mi Smart Speaker ve slevě na Lidl e-shopu

Xiaomi Mi Smart Speaker se může pochlubit výkonem 12 W a samozřejmě nechybí připojení přes Bluetooth či Wi-Fi. O hlasové ovládání se postará Google Asistent, přes kterého můžete ovládat nejrůznější chytrá zařízení jako jsou televize, vysavače, žárovky, kamery, čističky vzduchu, zásuvky a mnoho dalšího. Reproduktory podporují také stereo režim, takže můžete spárovat dva (a více) mezi sebou a vytvořit tak prostorový zvuk.

Reproduktor od Xiaomi se může ovládat také pomocí dotykového panelu. Zaplatíme za něj na Lidl e-shopu 999 Kč, což je dle serveru Heureka druhá nejlepší cena na českém internetu. Pokud tedy plánujete koupi podobného zařízení, nyní může být ideální příležitost k nákupu.

Hodnocení redakce dle dostupných informací o produktu: 90 / 100 %

Jaký reproduktor používáte vy?

Zdroj: Lidl

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)