Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: WiFi detektor kouře a levné reproduktory

tipy xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na náš pravidelný seriál tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme třeba na levný soundbar, dva vychytané Bluetooth reproduktory či chytrý Wi-Fi detektor kouře.

Xiaomi Redmi TV Soundbar

Sháníte-li levné ozvučení do vašeho obýváku nebo jiné místnosti, můžete zvážit nákup Xiaomi Redmi Soundbar for TV, což je jeden z těch levnějších soundbarů a už jednou jsme jej tu měli. Nyní je však v celkem zajímavé slevě. Má celkový výkon 30 W a podporuje Bluetooth 5.0, ovšem samozřejmostí je i kabelové připojení. Váží 1,5 kg a v balení kromě něj naleznete šrouby a další věci potřebné k pevnému uchycení. Za tyto peníze nemůžete očekávat zázraky, ale jako základní soundbar může ten od Redmi stačit.

Is this $90 Xiaomi Redmi Soundbar Worth It?

Is this $90 Xiaomi Redmi Soundbar Worth It?

Cena: 960 Kč

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker si zákazníci pochvalují. Disponuje výkonem až 16W a rovněž splňuje certifikace IPX7, což z něj dělá ideálního společníka třeba na venkovní oslavy. Na jedno nabití má navíc vydržet až 13 hodin.

Mi Portable Bluetooth Speaker : 16W And WaterProof : Ears On

Mi Portable Bluetooth Speaker : 16W And WaterProof : Ears On

Cena: 1300 Kč

Portable Xiaomi Speaker Mini

Pokud je na vás předchozí reproduktor příliš velký, můžete sáhnout po Xiaomi Mi Portable Speaker Mini, což je o poznání menší věcička, která se vám vejde i do kapsy od kalhot. Slibuje výdrž až 10 hodin a nerozhodí jej ani nějaká ta kapka vody či prachu. Na českých e-shopech jej lze sehnat dokonce o pár korun levněji.

Cena: 620 Kč

Xiaomi Mijia Honeywell Fire Alarm Smoke Detector

Xiaomi Mijia Honeywell Fire Alarm Smoke Detector je chytrý detektor kouře, který disponuje požární certifikací CCC. Můžete jej ovládat pomocí aplikaci Mi Home. V případě detekce kouře vám přijde upozornění na telefon a díky zabudovanému reproduktoru se ozve také hlasitá siréna.

Xiaomi x Honeywell – WIFI Smoke Detector

Xiaomi x Honeywell - WIFI Smoke Detector

Cena: 800 Kč

Aqara Water Immersing Sensor

Aqara Water Immersing Sensor pracuje skrz technologii Zigbee a samozřejmostí je také certifikace IP67. Kdykoliv se na něj dostane voda, dostanete upozornění do aplikace.

HomeKit Water Leak Sensor – Aqara Water Leak Sensor Setup & Review

HomeKit Water Leak Sensor - Aqara Water Leak Sensor Setup & Review

Cena: 680 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)